Майже через півтора року після весілля Гвінет Пелтроу з'їхалася з чоловіком

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Досі пара жила окремо одне від одного.

Голлівудська акторка Гвінет Пелтроу, яка восени 2018 року вийшла заміж за продюсера Бреда Фелчака, тільки зараз почала жити разом з ним під одним дахом.

Зауважимо, що влітку минулого року 47-річна зірка заявила, що після весілля не жила з чоловіком, а зустрічалася з ним за розкладом. Вести такий спосіб життя знаменитості порадила її гуру з інтиму.

Тому зараз вона у інтерв'ю видання Harper's Bazaar зі сміхом заявила, що через те що вони з'їхалися, їхнє сексуальне життя з Бредом підійшло до кінця.

Гвінет Пелтроу
instagram.com/gwynethpaltrow

Однак хто все ж таки став ініціатором переїзду і в чиєму будинку буде жити подружжя, Пелтроу не уточнила. Лише додала, що вже сумує за життям, не обтяженим сімейним побутом.

Гвінет Пелтроу з чоловіком
instagram.com/gwynethpaltrow

"Я подумала, що це дійсно цікаво, наскільки резонансно було для людей те, що ми з Бредом не живемо разом і не розділяємо спільне господарство. Один з моїх найкращих друзів сказав: "Це моя мрія. Ніколи не з'їжджатися". Звичайно, коли кожен живе у власному будинку, це допомагає зберегти якусь таємницю і не забувати, що крім сімейних зобов'язань у тебе є ще й своє власне життя. Зараз, коли ми з'їхалися, я намагаюся не забувати про це", - заявила акторка.

Нагадаємо, нещодавно Гвінет Пелтроу здивувала вибром вбрання на церемонії нагородження премії "Золотий Глобус". Зірка з'явилася на червоному хіднику у прозорій сукні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції