Меган до зустрічі з Гаррі просила познайомити її з відомим британцем – подруга герцогині

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Виявляється, нині герцогиня, а колись акторка давно була небайдужою до англійців.

Поки Меган та принц Гаррі насолоджуються своїм батьківством, у Мережі продовжують з'являтися цікаві історії про минуле герцогині Сассекської.

Так, цікавою історією про дружину принца Гаррі з виданням The Sun поділилася її подруга, телеведуча та модель Ліззі Кенді. За словами Ліззі, колись, ще задовго до знайомства з Гаррі, Меган просила своїх товаришок познайомити її з "відомим британцем".

Це було тоді, коли Меган вже була незаміжньою і перебувала у активному пошуку. Ліззі та Меган познайомилися 2013-го і згодом створили спільний чат з іншими своїми подругами. У ньому майбутня герцогиня і звернулася до дівчат з проханням.

"У нас був чат для дівчаток. У ньому Мег якось запитала: "Ви знаєте якихось відомих хлопців? Я не заміжня і небайдужа до англійців". Ми пообіцяли Меган допомогти їй в пошуках. Я пам'ятаю, вона багато розпитувала про моїх знайомих. Вона була дуже зацікавлена і ставила багато запитань. Меган була дуже весела і мила, вона мені завжди подобалася", - відверто розповіла Кенді.

Меган та Ліззі Кенді
mirror.co.uk
Меган та Ліззі Кенді

Вже за три роки Меган зустріла Гаррі, а от з подругою спілкування повністю припинила. Ліззі припускає, що це пов'язано з входженням Маркл до кола королівської родини, яка заборонила дружині принца спілкуватися з представниками ЗМІ.

"Я одразу написала їй, коли дізналася про їхній роман з Гаррі. Вона відповіла: "Так, це так. Сподіваюся, ми будемо разом". На цьому наше спілкування закінчилося: палац, судячи з усього, заборонив їй підтримувати зв'язок зі знайомими з засобів масової інформації", - припустила Кенді.

Меган та принц Гаррі
Getty Images
Принц Гаррі та Меган

Нагадаємо, що у січні 2018-го Меган Маркл була змушена видалити усі свої сторінки у соціальних мережах. Зазвичай члени королівської родини мають офіційні акаунти у Twitter та Instagram. Наповнюють ці сторінки не вони самі, а цілі команди фахівців із комунікацій.

Залиште свій коментар

Вибір редакції