Меган Фокс прокоментувала бажання її старшого сина носити сукні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Акторка зізналась, що з хлопчика глузують однокласники.

Голлівудська акторка та багатодітна матір Меган Фокс, яку нещодавно розкритикували за надмірне захоплення ботоксом, наразі прокоментувала бажання свого старшого сина носити сукні.

Зауважимо, зірка разом з актором Брайаном Остіном Гріном виховує трьох синів -  6-річного Ноа, 5-річного Бодхі  і 2-річного Джорні. Однак саме найстарший хлопчик часто з'являється у сукнях.

Меган Фокс, діти
instagram.com/meganfox

Фокс пояснила, що Ноа носить дівочі речі час від часу. Але вона не акцентує на цьому увагу, вважаючи способом самовираження. Діти в школі дражнять сина, але той виявляє характер.

"Ноа любить одягатися сам, і іноді йому подобається носити сукні. Незважаючи на те, що наша школа досить ліберальна, все одно знаходяться однолітки, які говорять йому: "Хлопчики не носять сукні, хлопчики не носять рожеве". Зараз ми проходимо через це, і я намагаюся навчити його бути впевненим в собі, не дивлячись на те, що говорять інші. Так, нещодавно він прийшов додому і сказав: "Всі хлопчики сміялися, коли я увійшов, але мені все одно. Я дуже люблю сукні!" - передає слова акторки видання People.

Меган Фокс, діти
instagram.com/meganfox

Браян Остін Грін також не вбачає нічого крамольного у пристрасті сина до жіночого одягу. Він зазначив, що його не цікавить критика сторонніх і син носитиме те, що хоче. Актор впевнений: дитина нікого не чіпає своїми уподобаннями, тож це його особиста справа. 

Нагадаємо, Меган Фокс не єдина зірка, у якої хлопчик має вигляд дівчинки. Нещодавно акторка Шарліз Терон нещодавно опублікувала знімок, на якому показала свого названого сина у сукні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції