Меган Маркл офіційно підтвердила, що батько не прийде на її весілля

Дата публікації
Перегляди
5381
Меган Маркл офіційно підтвердила, що батько не прийде на її весілля

Getty Images

Відповідна заява з’явилася на сторінці Кенсінгтонського палацу у Twitter.

Наречена принца Гаррі Меган Маркл, сестра якої потрапила у ДТП, офіційно підтвердила, що батько не поведе її під вінець.

Відповідну заяву Меган зробила через офіційну сторінку Кенсінгтонського палацу у Twitter. У зверненні Маркл сказано, що її батько Томас пропустить урочистості через стан здоров’я.

"На жаль, мій батько не відвідає наше весілля. Я завжди піклувалася про свого батька і сподіваюся, зараз йому дадуть спокій, йому це необхідно у зв'язку з проблемами зі здоров'ям. Я хотіла б подякувати кожному, хто написав слова підтримки. Будь ласка, знайте, як сильно ми з Гаррі чекаємо на наш особливий день і хочемо розділити його з усіма вами", - йдеться у заяві Меган.

Зауважимо, що батько нареченої принца Томас Маркл кілька разів погоджувався і стільки ж відмовлявся вести доньку до вінця. Цього разу, за словами Томаса, лікарі заборонили йому летіти.

За кілька днів до весілля батьку Меган Маркл призначили операцію на серці. Отже, на весілля він не потрапляє.

Букмекери вже роблять ставки – хто ж замість нього поведе Меган Маркл до вінця. Найбільше ставок на мати Меган – Дорію. І це буде справжня революція в історії королівських весілль. На другому місці ставка – на принца Чарльза або Вільяма. Серед інших припущень – Меган піде до вівтаря сама.