Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Меган Маркл після переїзду до Канади звільнила свою помічницю

Наталі Кемпбелл стала дев'ятим співробітником, якого звільнили герцоги Сассекські.

Після того як принц Гаррі та його дружина Меган залишили Велику Британію та переїхали до Канади вони розпустили увесь персонал свого маєтку у Лондоні, а тепер звільнили і головну помічницю герцогині Наталі Кемпбелл, яка пропрацювала з нею півтора року.

Наталі Кемпбелл
instagram.com/nataliedcampbell

Цікаво, що саме Наталі раніше працювала в штаті герцогів Кембриджських, але влітку минулого року принцу Гаррі вдалося вмовити її перейти до нього і його дружини.

За повідомленням видання The Sun, Кемпбелл була керівницею Королівського благодійного фонду подружжя. Вона займала особливе місце в житті Гаррі та Меган, якій власне і допомагала в роботі над кулінарною книгою.

Однак жінка недовго була без роботи. Зазначається, що Наталі отримала запрошення на посаду генерального директора водної компанії Belu.

Кемпбел стала дев'ятим співробітником, якого звільнило королівське подружжя. Раніше Меган звільнила двох високопоставлених співробітників зв'язку, заступника особистого секретаря, свого особистого секретаря, особистого секретаря пари, охоронця-жінку і двох няньок сина.

Нагадаємо, стало відомо, що принц Гаррі та Меган звинуватили канадьких папараці у переслідуванні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції