Меган Маркл приємно здивувала чоловіка, неочікувано з'явившись на відеозв'язку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Герцогиня влаштувала відеоконференцію з чоловіком та прихильниками.

Дружина принца Гаррі Меган, яка в рамках королівського туру Південною Африкою здійснила таємну поїздку до місця вбивства 19-річної студентки, наразі неабияк здивувала чоловіка.

Відомо, що днями герцог Сассекський без дружини та сина вирушив до Малаві, де відвідав коледж Налікуле (Nalikule College of Education). Там, Гаррі зустрівся учнями, зокрема і з тими дівчатами, які відвідують навчальний заклад в рамках Кампанії за жіночу освіту. Справа в тому, що коледж перебуває під патронажем організації Campaign for Female Education, яка допомагає дівчатам з бідних сімей здобути освіту, а тим, хто постарше, надає робочі місця з гарантованою заробітною платою.

Принц Гаррі в Малаві
Associated Press

А оскільки Меган на зустрічі зі студентками коледжу бути присутньою не змогла, то несподівано для всіх зателефонувала через відеозв'язок Skype і взяла участь в бесіді.

Меган на відеозв'язку
Associated Press

Тільки-но учні побачили Меган на великому екрані, вони почали співати пісню.

Меган, своєю чергою, привітала присутніх і перепросила, що її син Арчі не може зробити того ж, оскільки у нього був денний сон. Також Меган зазначила, наскільки важливо те, що робить керівництво освітнього центру, і яка вона щаслива, що може поспілкуватися з тими, хто причетний до такого неймовірного проєкту.

Меган на відеозв'язку
Associated Press

Зауважимо, що принц Гаррі залишивши Меган та сина у ПАР відвідав Малаві та Анголу, але вчора герцогиня вилетіла назустріч чоловіку до Йоганнесбургу, де сім'я повинна возз'єднатися.

Нагадаємо, нещодавно принц Гаррі та Меган відвідали будинок архієпископа Кейптауна Десмонда Туту і місіс Туту, куди взяли й маленького Арчі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції