Меган Маркл розпустила весь персонал своєї британської резиденції - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Герцогиня Сассекська дала зрозуміти, що не має наміру повертатися до Лондона.

Дружина принца Гаррі Меган, яка нещодавно вперше з'явилася на публіці після заяви про вихід із королівської родини, розпустила особистий персонал британської резиденції Frogmore Cottage.

Як повідомляє видання Daily Mail, двох постійних співробітників, а саме керуючу будинком і прибиральницю, вже переводять на інші посади в приміську резиденцію королеви, яка розташована неподілік котеджу Сассексів.

 А от кухарі, покоївки, лакеї і садівники працювали за наймом на спеціальній основі. Їм вже повідомили, що в їхніх послугах більше не мають потреби.

На думку співробітників, Меган попрощалася з персоналом, який сама ретельно підбирала, оскільки вирішила вже не повертатися до Великої Британії.

"Працівникам вже пропонують інші ролі в резиденції. Там постійно працює невеликий штат прислуги, що складається з одного прибиральника і керівничого будинком. Інші приходять тоді, коли потрібно. Все це стало для всіх справжнім шоком. Вони дуже пишалися тим, що працюють на них і живуть у Фрогморі", - заявив виданню інсайдер.

Зауважимо, що попри звільнення персоналу, королівське подружжя хоче зберегти право на свою резиденцію у Великій Британії.

"Оскільки вони продовжують підтримувати монархію, їхній сім'ї потрібно місце, яке вони могли б назвати своїм будинком в Сполученому Королівстві", - повідомили в оточенні пари.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Меган залишила короліську сім'ю через панічні атаки та безсоння.

Залиште свій коментар

Вибір редакції