Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Меган Маркл вкотре грубо порушила королівський протокол – ЗМІ

На офіційних вечерях дружина принца Гаррі неправильно сидить.

Невістка королеви Єлизавети ІІ Меган Маркл, яку принц Гаррі зворушливо привітав з 38-річчям, вкотре не вписалася у правила королівського протоколу, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Подейкують, що на королівських світських раутах герцогиня Сассекська зовсім не шанує правил етикету за столом. Одна з грубих помилок Меган – надмірна близькість з чоловіком на людях.

Як пише DailyMail, дружина принца сидить за столом офіційних вечерь поруч із коханим. А це – страшне порушення королівського протоколу. Крім цього, герцогиня порушує ще два правила родинної поведінки за трапезою.

Меган та принц Гаррі

Черговий промах – розмови і лестощі з чоловіком на людях. Це, за традицією британських монархів, засуджують, мовляв, так пара відволікає увагу присутніх від прийому.

Меган та Гаррі
Associated Press
Меган та Гаррі

Відео Меган Маркл вкотре порушила правила королівського протоколу

Невістка королеви Єлизавети ІІ Меган Маркл вкотре не вписалася у правила королівського протоколу. Чим тепер обурені в новій родині герцогині Сассекської – дивіться у сюжеті Сніданку.

Меган Маркл вкотре порушила правила королівського протоколу

Не вгодила Меган і в бесідах із іншими членами королівського сімейства. За протоколом, усі мають говорити за столом із французьким акцентом. Герцогиня Сассекська не лише цього не робить, а й спілкується із нотками американської говірки.

Наскільки осуд таких манер торкнувся Меган Маркл в стінах Букінгемського палацу – британська преса не уточнює. Та герцогиня до такого готова, раніше її публічно звинувачували в порушенні різних королівських правил. То Меган не вдалося тактовно привітати племінника Гаррі, то протокол засудив її за недоречно підібрані прикраси. В усіх випадках герцогиня воліє не зважати на критику.

Нагадаємо, тим часом сусіди Гаррі та Меган обурені заборонами, яких не дозволяє собі навіть королева. Мешканці сусідніх будинків отримали список того, чого не можна робити поруч з новим будинком герцогів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції