Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Меган поділилася архівними фото, на яких постає вагітною

Світлини були зроблені під час поїздки герцогині до благодійної організації.

Дружина принца Гаррі Меган, яка 6 липня похрестила сина, згадала часи, як була вагітною.

На офіційній сторінці в Instagram герцогів Сассекських з'явилася низка світлин з Меган у цікавому стані, які раніше ніде не публікувалися. Фото були зроблені під час візиту дружини принца Гаррі до благодійної організації Smart Works Charity.

Вагітна Меган_1
instagram.com/sussexroyal

Організація займається допомогою безробітним жінкам, які перебувають у пошуку професії. Разом з тим вона забезпечує жінок одягом, у якому вони б могли ходити на співбесіди. Проте Меган, побачивши гардероб, була не у захваті.

Вагітна Меган_3
instagram.com/sussexroyal

"Під час своїх візитів герцогиня звернула увагу на те, що, незважаючи на те, що одягу було дуже багато, багато речей погано поєднувалися  одна з одною  за стилем, кольором і розміром, і в них жінки не почувалися б впевнено на співбесіді. В результаті починаючи з цієї осені герцогиня буде підтримувати організацію, щоб забезпечити жінок одягом, який підходить для роботи", - йдеться у підписі до світлин у фотоблогу.

Вагітна Меган_2
instagram.com/sussexroyal

Як ми писали раніше, Меган вже має намір випустити власну колекцію демократичного одягу. Герцогиня Сассекська вже розпочала співпрацю з відомим брендом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції