Меган разом з Гаррі вшанували пам'ять полеглих у Першій світовій війні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Герцоги Сассекські відвідали Поле Пам'яті у Вестмінстерському абатстві.

Допоки принц Вільям та Кейт здійснюють офіційний візит на офіційне відкриття благодійного фонду National Emergencies Trust, то подружжя герцогів Сассекських вирішили вшанувати пам'ять полеглих у Першій світовій війні.

Принц Гаррі та Меган відвідали макове Поле Пам'яті у Вестмінстерському абатстві, де взяли участь в пам'ятній акції, під час якої всі присутні вшанували полеглих хвилиною мовчання: Меган, яка вперше взяла участь у важливій події, шанобливо схилила голову, а Гаррі віддав честь.

Принц Гаррі та Меган
Associated Press

Для заходу Меган обрала стримане вбрання темних кольорів. На заході вона з'яваилася у чорній сукні, темно-синьому пальті, застебнутому на талії вузьким поясом. Образ довершили чорні шкіряні чоботи від Вікторії Бекхем і елегантний капелюшок Philip Treacy з сіточкою в тон до пальто. Принц убрався в церемоніальну уніформу свого підрозділу.

Принц Гаррі та Меган
Associated Press

Після хвилини мовчання вони поклали на поле невеликі дерев'яні хрести.

Принц Гаррі та Меган
Associated Press

Зауважимо, що всі британські монархи зберуться разом вже 11 листопала, в День пам'яті.

Нагадаємо, нещодавно герцоги Сассекські взяли участь в засіданні Королівського фонду Співтовариств, яке відбулося в найбільшій резиденції королеви Єлизавети ІІ у Віндзорі.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції