Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Меган заборонила Гаррі їхати до Великої Британії до хворого на коронавірус батька - ЗМІ

Герцогиня обмежила чоловіка в поїздках.

Дружина принца Гаррі Меган Маркл забороняє чоловікові повертатися з Канади до Великої Британії, щоб побачити батька, принца Чарльза, зараженого коронавірусом.

Зауважимо, вчора стало відомо, що у принца Чарльза підтвердився COVID-19. Наразі він разом з дружиною Каміллою перебуває на самоізоляції в Шотландії.

Як повідомляє видання Daily Mail з посиланням на інсайдерів, герцогиня дотримується всіх запобіжних заходів для захисту своєї сім'ї від коронавірусу, тому і обмежила чоловіка в поїздках.

"Меган сказала Гаррі, що вона проти того, щоб він зараз кудись їхав. Вона не дозволить цього за жодних обставин", - повідомив інсайдер з оточення подружжя.

Також зазначається, що герцог Сассекський все ж таки регулярно спілкується з рідними, тільки в онлайнрежимі.

"Гаррі розмовляв з батьком. Звісно, він засмучений. Меган сказала, що вони обоє розчаровані. Вони хочуть зробити набагато більше, щоб допомогти", - додав інсайдер.

Зауважимо, востаннє принц Гаррі бачився з батьком 9 березня на щорічній службі Співдружності в Вестмінстерському абатстві. Саме тоді герцоги Сассекські виконали свій останній королівський обов'язок.

Принц Гаррі та Меган Маркл на службі у Вестмінстерському абатстві_4
Associated Press

Нагадаємо, що оскільки принц Гаррі та Меган наразі перебувають у Канаді, то через пандемію коронавірусу ймовірно не зможуть повернутся до Великої Британії, щоб офіційно скласти свої королівські повноваження 31 березня. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції