Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Меган залишила королівську родину через панічні атаки і безсоння – ЗМІ

Герцогиня Сассекська не має наміру повертатися до Великої Британії.

Королева Єлизавета II підтримала рішення Гаррі та Меган відмовитися від королівських привілеїв та вийти з монаршої родини. Однак у Мережі й досі з'являються версії вчинку герцогів Сассекських.

Подейкують, що Меган й не думає повертатися до Великої Британії після того, як полетіла до Канади, де перебував її піврічний син Арчі. Як передає DailyMail, рішення доньки активно підтримала мама Меган Доріа Реглан.

"Вона сильно переживала за Меган і радіє, що її донька ставить своє психічне здоров'я на перше місце", - розповів виданню інсайдер.

За словами подруги Меган, після народження сина Арчі у герцогині були певні проблеми, які з часом лише поглиблювалися. Жінка зауважила, що Меган "була нещасною у Великій Британії", що вона "погано спить і в неї почалися панічні атаки щодо свого майбутнього".

Меган та Гаррі з сином Арчі_2
Getty Images
Меган з сином Арчі

Враховуючи нещодавні події, а також той факт, що після заяви про відхід з королівської родини Меган одразу полетіла до Канади, подруга герцогині сказала, що це був її план від початку – "врешті покинути Велику Британію і побудувати свою власну імперію разом з Гаррі".

Подейкують, що після королівської сімейної ради, у якій взяли участь Єлизавета II, принци Чарльз, Вільям та Гаррі, герцог Сассекський наприкінці тижня полетить до дружини у Канаду. А от коли повернеться до Великої Британії – невідомо.

Меган та принц Гаррі
Associated Press
Принц Гаррі та Меган

Нагадаємо, ще у жовтні 2019 року герцог та герцогиня Сассекські у документальній стрічці розповіли про тиск громадськості та складнощі, з якими зіштовхувалися через свою належність до королівської родини. А вже у січні принц Гаррі, онук королеви Великої Британії Єлизавети ІІ, та його дружина Меган Маркл оголосили про те, що відмовляться від статусу високопоставлених членів монаршої родини та їхніх привілеїв.

У заяві подружжя зазначило, що рішення не є раптовим і ухвалене "після багатьох місяців роздумів та внутрішніх дискусій".

Залиште свій коментар

Вибір редакції