На тлі скандалу Меган залишила принца Гаррі у Лондоні, а сама полетіла до Канади

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На тлі скандалу Меган залишила принца Гаррі у Лондоні, а сама полетіла до Канади

Associated Press

Герцогиня Сассекська повернулась до маленького сина Арчі.

Дружина принца Гаррі Меган повернулася до Канади, щоб бути поруч із сином Арчі, якого залишила там із нянею, в той час як її чоловік принц Гаррі залишився в Англії.

Королівське подружжя провело разом всього три дні в Лондоні, за які встигли відвідати Будинок Канади та наробити галасу своєю сенсаційною заявою про зняття з себе королівських обов'язків.

За словами інсайдерів, Меган може затриматися у Канаді доти, поки герцог Сассекський, який залишився у Лондоні, буде вирішувати подальшу долю подружжя - чи ухвалить їхнє рішення королева Єлизавета ІІ, чи ні. 

А таке спілкування з королівською родиною щодо прийдешніх змін може тривати не один тиждень.

"Зараз Меган і Гаррі намагатимуться витримати нейтралітет. Їм належить непроста розмова з сім'єю, в обхід якої вони зробили свою заяву. Коли пристрасті вщухнуть, вони розкажуть докладніше, як саме планують будувати своє життя. Багатьох хвилює питання їхньої фінансової незалежності. Жителі Канади вже стурбовані, що їм як платникам податків доведеться утримувати зоряну пару. Цьому немає поки підтверджень. Меган і Гаррі наполягають, що знайдуть спосіб самостійно заробляти собі на життя", - зазначив інсайдер виданню US Weekly.

Нагадаємо, у зв'язку із заявою герцогів Сассекських, у лондонському музеї мадам Тюссо прибрали їхні фігури із королівської експозиції.

Наступна публікація