Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Меладзе різко прокоментував виступ O.Torvald на "Євробаченні": Це справжній провал

Цьогоріч Україна посіла на конкурсі третє місце з кінця.

Один з членів журі національного відбору на "Євробачення-2017", композитор та продюсер Костянтин Меладзе різко прокоментував виступ рокерів O.Torvald на пісенному змаганні.

За словами Меладзе, у тому, що Україна опинилася на третьому місці з кінця, винне лише журі, яке не змогло домовитися щодо єдиного кандидата.

"Я думаю, що справжній провал - це, безумовно, виступ нашого учасника. Для такої співочої країни, в якій велика кількість видатних музикантів, 24 місце - це ганьба. Але в цій ганьбі, безумовно, є винуваті люди. І винні в цьому тільки винятково журі, в якому був і я. Не зуміли домовитися про якогось єдиного кандидата. Я голосував за TAYANNA, і до цього дня вважаю, що вона виступила б найкращим чином. Андрій голосував за MELOVIN. Джамала голосувала за O.Torvald. Голосували ми все вроздріб. І були здивовані, яким чином раптом потрапила саме ця людина на "Євробачення". Всім одразу стало зрозуміло, що це буде провал", - висловив свою думку Меладзе у програмі "Небачене Євробачення".

Він додав, що, можливо потрібно змінювати або схему відбору на конкурс, або членів журі. Продюсер вважає, що Джамала віддала свій голос O.Torvald, бо їй "просто сподобалося", не думаючи про результат наперед.

"Мені здається, потрібно або взагалі міняти схему відбору, або потрібно категорично міняти журі. Можливо, не потрібно садити туди селебрітіс, які, перш за все, думають про власне реноме і так далі, а потрібно посадити тих людей, які реально будуть оцінювати ступінь готовності людини, жанру до участі в "Євробаченні", - наголосив Меладзе.

Нагадаємо, що на "Євробаченні-2017" перемогу здобув представник Португалії Сальвадор Собрал. Український представник, гурт O.Torvald опинився на 24-му місці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції