Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Меладзе згадав, якою Мейхер прийшла до "ВІА Гри": Вона гарчала, як Мауглі, і плакала

Продюсер розповів, що займався освітою майбутньої зірки.

Композитор та продюсер Костянтин Меладзе, який розповів про початок роману з Брежнєвою, згадав, як до "ВІА Гри" потрапила Надія Мейхер.

За словами Меладзе, він шукав дівчат до гурту просто з вулиці. Так, каже Костянтин, у "ВІА Грі" опинилася Надія, яка потім стала секс-символом українського шоу-бізнесу.

Та, як зізнався продюсер, на початку кар’єри Надія поводилася наче "Мауглі".

"Коли ми взяли Надію Мейхер 2000-го, вона ж реально не лише не вміла співати, вона чудово танцювала, вона не могла говорити. Вона, в основному, гарчала, як Мауглі, як загнане у кут звірятко, яке змушували щось робити. Вона практично не розмовляла, вона тільки гарчала, огризалася і плакала", - сказав Меладзе в інтерв’ю gordon.ua

ВІА Гра

Згадав Костянтин й місце народження Надії. Як відомо, зірка родом з села Збручівка Хмельницької області.

"Вона до цього жила бог зна де, в селі. Настільки це для неї все було чужорідне", - поділився Меладзе.

Та за словами продюсера Надія сильно любила музику і коли вона грала, Мейхер настільки "запалювалася як лампочка", що від неї неможливо було відвести очей.

Також Костянтин згадав, як займався освітою Мейхер.

"Ми завалили її усілякими книгами, кінофільмами, фонотекою. Вона коли приїхала, то не знала, хто такий Віктор Цой. Ми кажемо: "Кіно" гурт. Вона: "А що це?". Вона не в курсі була. Ми величезну кількість літератури якоїсь, важкої, там, Маркес. Але це реально принесло приголомшливі плоди", - підсумував продюсер.

Нагадаємо, що Надія Мейхер потрапила до гурту "ВІА Гра" у 2000 році, де співала до 2011 року. Надія разом з Альоною Вінницькою були першими учасницями жіночого колективу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції