Меладзе зізнався, що надав Джамалі певні гарантії стосовно нацвідбору на "Євробачення"

Констянтин переконав переможницю у "прозорості" конкурсу.

Музичний продюсер та суддя національного відбору на "Євробачення 2016", у якому перемогла Джамала, Костянтин Меладзе насправді вмовляв співачку на участь у конкурсі.

Композитор відверто розповів про подробиці підготовки відбору та висловив своє ставлення до його призерів.

Так, Меладзе переконаний, що Джамалі на "Євробаченні" потрібна винятково перемога, оскільки, на його думку, в іншому випадку "на цю пісню ніхто не зверне уваги".

Костянтин зізнався, що майбутня переможниця нацвідбору зовсім не хотіла брати у ньому участь через попередню невдачу.

"У 2011-му році вона вже пробувала свої сили в національному відборі і тоді її просто "злили". Досі Джамала дуже болісно сприймає цей факт. Для того щоб вона брала участь в нашому відборі, я з нею зустрівся і гарантував від свого імені і від імені команди, що це буде абсолютно чесний і прозорий конкурс Більше я нічого їй не обіцяв і вважаю, що слова свого дотримався у повній мірі ", - наголосив Меладзе.

Крім того, продюсер зауважив у інтерв'ю виданню "Факти", що SunSay, на його думку, також міг би представити Україну на цій музичній першості.   

"Вважаю, він би міг представляти нашу країну. Як не переконуй себе в зворотньому, але половина країни у нас мислить так, як він. Донині велика кількість людей живе однією ногою в Україні, іншою -у Росії. Я до останніх днів абсолютно не був в курсі того, де і як гастролював SunSay у мене просто не було часу для того, щоб читати газети, а в жодній із соціальних мереж я не зареєстрований ", - сказав Меладзе.

Продюсер додав, що розуміє позицію Андрія Запорожця та визнав, що йому близький його "музичний аутизм".

"SunSay –це музикант в повному сенсі цього слова. Він перебуває у своєму світі. Знаєте, до таких музикантів в якомусь сенсі належу і я, тому деякий музичний аутизм SunSay мені близький.Просто по-людськи", - підсумував Меладзе.

Нагадаємо, SunSay, якого звинуватили у підтримці сепаратистів, допомагає переселенцям з зони АТО.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: