Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мелодрама "Катерина" стала найбільш рейтинговим художнім фільмом вихідних

Прем'єра серіалу відбулася 26-го листпада.

Чотирисерійна мелодрама "Катерина", прем'єра якої відбулася в минулу суботу, успішно пройшла на каналі "1+1" і стала лідером слоту.

Продукт продемонстрував високі показники телеперегляду: рейтинг фільму склав 4.6%, частка - 13.8% (18-54, Україна). Варто зазначити, що частка фільму росла від серії до серії. Так, показник першої серії склав 12.0%, а до четвертої він збільшився до 16.6%. Таким чином, продукт став найбільш рейтинговим художнім фільмом вихідних (26-27 листопада) на українському ТБ.

ТОП-6 каналів у слоті х/ф "Катерина" (частка, 18-54 Україна)

Катерина серіал рейтинг_4
прес-служба каналу "1+1"

"У нашій серіальній лінійці цього сезону багато яскравих нестандартних прем'єр. Минулої суботи вийшов ще один незвичайний проект, який був високо оцінений аудиторією і викликав помітний позитивний резонанс в соціальних мережах. Мелодрама "Катерина", навіяна поемою великого українського класика, задумана автором Андрієм Кокотюхою ще кілька років тому, звучить сьогодні як ніколи доречно і актуально. Хочеться відзначити ліричність, ніжність і гостроту емоцій в роботі всієї знімальної групи і особисто подякувати режисеру Олександру Тименко і продюсерам Вікторії Забулонській і Марині Городецькій", - коментує головний продюсер серіалів та фільмів телеканалу "1+1" Олена Васільєва.

Цікаво, що інтернет-користувачі високо оцінили проект, особливо відзначивши роботу акторського складу і мелодійну українську мову, яка звучить в серіалі. "Гордість прокинулася за наше українське кіно! Дуже гідний фільм. Отримала велике задоволення від перегляду!", "Дуже важливо пам'ятати застереження мудрого наставника Тараса Шевченка. Фільм сприймається легко, а артисти доносять ідею переконливо і правдиво", "Паралель з твором Шевченко дуже доречно і цікаво проведена. Під враженням", "Вперше так сподобався фільм! Мова чиста, є чому повчитися, актори професійні, сюжет цікавий і реальний. Такі фільми потрібно частіше транслювати для молоді на ТБ", - писали користувачі на сторінці каналу "1+1" в Facebook.

Катерина серіал рейтинг_2
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, виробництвом мелодрами займався Sister's production на замовлення каналу "1+1". Режисер - Олександр Тименко. Автор ідеї та сценарист - Андрій Кокотюха. Продюсери - Олександр Ткаченко, Олена Васільєва, Вікторія Забулонська, Марина Городецька. У серіалі зіграли Валерія Ходос, Марк Дробот, Ольга Гришина, Наталя Сумська, Анатолій Хостікоєв, Дмитро Сова, Дар'я Трегубова.

За сюжетом мелодрами "Катерина", в село на Черкащині на натурні знімання історичної картини приїжджає столична знімальна група. Дочка консервативних педагогів Катерина без пам'яті закохується у відомого актора Олексія Красильникова, і це змінює не тільки її життя, але і життя всіх, хто оточує дівчину.

Катерина серіал рейтинг_3
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, в цьому році телеканалу "1+1" запустив лінійку проектів, присвячених екранізації українських художніх творів. Наприкінці вересня відбулася прем'єра 4-серійної драми "Століття Якова" за романом-бестселером Володимира Лиса, яка викликала тривалу дискусію в суспільстві. Зараз телеканал "1+1" працює над створенням проекту "Чорний ворон" за однойменним романом Василя Шкляра.

Показники розраховані на основі попередніх даних. Дані дослідження ТВ аудиторії належать ІТК, оператор панелі - Nielsen, моніторинг - Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом "1+1". Показники розраховані для цільової аудиторії 18-54 (Україна).

Залиште свій коментар

Вибір редакції