Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
MELOVIN пригадав, як до нього на "Євробаченні" підходили російські журналісти

Артист розповів, про що у нього питали російські ЗМІ.

Український співак MELOVIN, фіналіст "Євробачення-2018", який представив двомовний трек, прокоментував скандал навколо MARUV і пригадав, як у нього брали інтерв'ю російські журналісти, йдеться у "Світському житті".

Артист після перемоги MARUV на національному відборі на "Євробачення-2019" підтримав її у відмові підписання договору з НСТУ. Він зустрічався зі співачкою і обговорював це.

"Я підтримую вибір артиста. У кожної людини є право: підписати - не підписати. І їй не сподобався цей договір", - зауважив MELOVIN.

Також співак розповів, як минулоріч на конкурсі "Євробачення-2018" до нього підходили російські журналісти і представлялися західними ЗМІ.

ВідеоMELOVIN підтримав рішення MARUV щодо виступу на Євробаченні

Після Національного відбору на Євробачення та перемоги MARUV MELOVIN підтримав її у відмові підписувати контракт через те, що в нього в контракті нічого такого не було. Співак прокоментував, що дійсно підтримав артистку, адже в неї є свобода вибору. Минулого року, коли MELOVIN представляв Україну на Євробаченні, у нього були розмови з західною пресою в Лісабоні на рахунок Криму та Росії. Більше того, співак розповів, як багато російських журналістів представлялися в Португалії західними, аби дізнатися його ставлення до виступів українських співачок у Росії. До того ж, MELOVIN схуднув на 9 кілограмів. Як це вдалося співаку – дивіться в сюжеті.

MELOVIN підтримав рішення MARUV щодо виступу на Євробаченні

"Вони запитали у мене, як я ставлюся до виступів українських співачок – Ані Лорак та Світлани Лободи, у Росії. На що я сказав, що це їхні позиції, я б так ніколи в житті не зробив. Це для мене справді образити свою Україну, своїх слухачів, свою маму", - пояснив виконавець.  

MELOVIN вважає, якщо б MARUV поїхала на "Євробачення-2019", була б погана ситуація з нею через те, що вона має дружні стосунки з російським співаком Сергієм Лазарєвим.

"Я розумію, якщо б вона туди поїхала, то вони все одно б обіймалися, вони все одно б спілкувалися, а це, все-таки, б'є по репутації України, по нашим подіям, які відбуваються тут", - сказав артист.

Крім цього, MELOVIN повідомив, що схуд на 9 кілограмів. Він розповів, чому вирішив скинути вагу.

"Я дуже швидко гладшаю і саме в обличчі . Це дуже видно в кадрі, а камера мене ще більше розширює. Я побачив свій фейс і сказав собі, що треба щось змінювати", - аргументував артист.

Нагадаємо, MELOVIN розповів, як пережив поразку на "Євробаченні-2018".

Залиште свій коментар

Вибір редакції