Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
MELOVIN про низькі оцінки журі за його виступ на "Євробаченні": Це був якийсь незрозумілий бойкот

Артист дав прес-конференцію у Києві.

Співак MELOVIN, який цьогоріч представляв Україну на конкурсі "Євробачення", дав прес-конференцію у Києві.

Артист розповів, що його перебування у столиці Португалії Лісабоні, де відбувалася музична першість, було схожим на День бабака. Виконавець зауважив, що репетирував свій номер 15 разів. І прогін України тривав найдовше з-поміж інших країн – 40 хвилин, у той час як номери інших конкурсантів займали 30 хвилин.

"Було технічно складно. Мені було страшно, що декорація не відкриється, що я залишуся там лежати. Пісня пішла, а я ще лежу. Це було дуже страшно. Думали, що коли я підіймаюся сходами, загориться вогонь. Я такі картинки собі в голови вигадував, що я приїду до України весь обпечений", - поділився MELOVIN під час прес-конференції.

Також артист додав, що якби була можливість ще раз виступити і щось відкоригувати у своєму номері, він би нічого не міняв.

"Я задоволений всім. Все, що ми зробили, це було справді на 100 відсотків, ми ніде не філонили. Все було так, як ми хотіли", - сказав співак.

MELOVIN закриє київську фан-зону Євробачення-2018

У Києві сьогодні закриють фан-зону «Євробачення-2018». Візьме участь у заході та відповість на запитання журналістів і талановитий український конкурсант MÉLOVIN Приєднуйтеся до нашого стріму та підписуйтеся на сторінку ТСН Live

Опубликовано ТСН 16 мая 2018 г.

Прокоментував MELOVIN й низькі оцінки, які йому поставили члени журі від різних країн.

"Стосовно балів журі. Я коли проаналізував оцінки інших учасників, то така ж сама ситуація, тільки навпаки. Їх глядач поставив на останнє місце, а журі на якесь друге, чи десь із перших. У нашому випадку якась дивна ситуація від оцінок журі. Це було дуже дивно. Коли один з поважних людей у журі сказав: "Вау, Україна привезла таке шоу". А тут на останньому місці. Тому, я вважаю, що це був якийсь незрозумілий бойкот. Я не знаю, це таке якесь моє бачення ситуації. Але я завжди дивлюсь на глядачів", - поділився MELOVIN.

Як відомо, за результатами голосів журі, а це 11 балів, Україна була на останньому місці. А от глядачі лишилися у захваті від виступу нашого конкурсанта. Від них він отримав 119 балів. У підсумку Україна посіла 17 місце.

Нагадаємо, фінал "Євробаченя-2018" не обійшовся без скандалу. Так, під час виступу представниці Великої Британії на сцену конкурсу вибіг пранкер і вирвав у співачки мікрофон.

Залиште свій коментар

Вибір редакції