MELOVIN розповів, чим пахне секс і як заплутався в плащі на "Євробаченні-2018"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Співак поділився з ТСН.uа враженнями від поїздки до Лісабона.

Український виконавець MELOVIN, який представляв нашу країну на "Євробаченні-2018", поділився з нами враженнями від поїздки до Лісабона.

Минуло всього два дні після прильоту виконавця зі столиці Португалії, де відбувалася музична першість, а артист вже щосили готує музичні новинки, практично не залишаючи студію.

Нам вдалося поспілкуватися з MELOVIN у перерві між нескінченними прес-конференціями та його поїздкою на студію.

В інтерв'ю сайту ТСН.uа співак розповів, з ким встиг потоваришувати на конкурсі, про свої обереги, без яких не виходить на сцену, і про те, чи планує покращувати свою українську з педагогом.

Не обійшлося і без провокаційних запитань. Як відомо, під час прес-конференції у Лісабоні після другого півфіналу MELOVIN зізнався, що хоче зробити духи з ароматом сексу. Ми запитали у артиста, а чим же пахне секс?

Про учасників "Євробачення-2018" і спілкування з журналістами

- Можна сказати, що під час "Євробачення" вам довелося пройти вогонь, воду і мідні труби. Які відчуття після участі в конкурсі?

- Вогонь, відсутність сну, величезна підготовка. Труб не було, але з труднощами дійсно довелося зіштовхнутися.

- Що для вас стало реальним випробуванням під час участі в "Євробаченні"?

- Я дуже не люблю, коли кожен день повторюється. Особливо впродовж двох тижнів. Кожен день як у фільмі "День бабака". В один і той же час підйом, сніданок, виїзд. На майданчику такі ж дії кожен день – вам принесли вушні монітори, ви пішли на грим, ви повернулися до іншої кімнати для перевірки звуку. Кожен день одне і те ж. Це єдине, що мене стомлювало.

- З ким із учасників інших країн потоваришували?

- З Францією. Також поспілкувалися трохи з Неттою, переможницею "Євробачення-2018", з Олександром Рибаком, Alekseev. Ще мені дуже сподобалася Болгарія, з деякими з них ми теж обмінялися декількома словами.

- Чи доводилося спілкуватися з представницею від Росії Юлією Самойловою? Як думаєте, чому РФ не вдалося потрапити до фіналу?

- Ні, не доводилося. У нас і репетиції були в абсолютно різний час, вони були на початку, ми – в кінці півфіналу. А чому не вдалося пройти? Мені здається, я навіть не компетентний у цій темі. Так вирішив глядач і журі.

- Ні з ким з російських журналістів ви принципово не спілкувалися. А вони взагалі намагалися поговорити з вами? Можливо, були провокації?

- Я взагалі почувався, знаєте, котом Базиліо. Тому що я ходив в окулярах і мало що бачив (сміється - прим.ред.). Просто йшов за PR-менеджером. Наскільки я знаю, російська преса була на блакитний доріжці. Але я не пригадую, щоб вона взагалі ставила мені хоч якісь запитання. Так можна сказати, що я ще половину країн ігнорував.

MELOVIN
Getty Images
MELOVIN на блакитний доріжці "Євробачення-2018" в Лісабоні

Про образ і талісмани

- За вами закріпився образ Дракули. Іноземні журналісти вас так і прозвали.

- Дракула, який співає (сміється – прим.ред.)

- Чому саме такий образ? Як він народився?

- Він ніяк не народжувався. Я не назву це образом. Це просто мій стан наразі, він виражається ось такою картинкою.

- Чи є у вас якийсь оберіг? Талісман, без якого ви не виходите на сцену?

- По-перше, бабусині намиста, які завжди зі мною. По-друге, це перстень, який ми зробили на замовлення у Ірини Сірої – Art Vivace Jewelry – спеціально виготовили для "Євробачення". І спеціально виготовили каблучку для самого кліпу. Це були головні обереги для мене. Ну, і підтримка батьків!

Кольца MELOVIN_2
Прес-служба MELOVIN
Перстень, виготовлений для "Євробачення"

Кольца MELOVIN_1
Прес-служба MELOVIN
Каблучка, яка з'явилася в кліпі MELOVIN на конкурсну пісню

Про постановку для "Євробачення-2018" і казус під час репетиції

- Під час вашого номера палали сходинки. Це була досить небезпечна постановка. І газом надихалися. Не обпеклися?

- Слава Богу, не обпікся, хоча міг. Бо дуже боялися, що вогонь спалахне тоді, коли я підіймався сходами. От було б класне fire-шоу таке прекрасне, MELOVIN б горів на сцені. Але, слава богу, все обійшлося.

- До речі, у кліпі на композицію Under the Ladder у вас горіло все, не тільки рояль, але і плащ, і руки! Це були спецефекти? Не думали повторити трюк з охопленими полум'ям руками на сцені "Євробачення"?

- Так, це скоріше були спецефекти, не графіка. Руки горіли по-справжньому, плащ горів по-справжньому. Так. Це було складно. Ми не хотіли точно повторювати це на "Євробаченні". Як мінімум, це просто б заборонили місцеві організатори – вони дуже турбувалися про безпеку цього року.

- Якісь казуси під час репетицій траплялися? Або, можливо, під час виступу.

- Хм... Був один момент: я не зміг під час однієї з репетицій зняти з себе плащ, він заплутався.

MELOVIN
Reuters

Про оцінки журі та переможця

- Багатьох, і не тільки українців, здивували такі низькі оцінки журі. Як вважаєте, чого не вистачило прискіпливим експертам? Чому були саме такі бали?

- Я думаю, там зовсім в іншому справа. Не стільки в номері або постановці, пісні. Але я не засуджую журі. Не розумію, навіщо махати кулаками після того, як все закінчилося. Я дуже задоволений результатом, радий, що Україна прийняла мене після прильоту на рідну землю. І це для мене справжнє свято. А ще справжнє свято, коли до тебе підходить Жан-Поль Готьє і хвалить твою постановку, говорить, що це було неймовірне шоу і ти великий молодець. Ось це для мене перемога.

- Прокоментуйте виступ і перемогу Нетти. Як думаєте, чому їй вдалося?

- Тому що їй це необхідно найбільше. І саме цього року. Вона дуже сильна, крута дівчинка, з дуже класною піснею. Ми всією командою запалювали, коли вона перемогла. Ми були дуже задоволені перемогою саме Ізраїлю, саме Нетти. Вона молодець.

Про українську мову

- У Мережі активно обговорювали вашу прес-конференцію після другого півфіналу, під час якої ви говорили українською. В одних викликало захват, що виконавець з Одеси принципово вирішив говорити українською. Інші дуже акцентували увагу на тому, що були певні помилки. Як можете це прокоментувати?

- Ви знаєте, в будь-якому випадку ти всім не догодиш. Так, була принципова позиція. Для мене було важливо говорити саме українською мовою в Португалії, коли представляєш свою країну. Я навчався в українській школі, з батьками спілкуюся дуже часто українською, просто з якимись елементами суржику. Але через те, що не вистачає практики, спілкування, звичайно, ти забуваєш якісь слова, а тим більше, нагадаю, коли ти сидиш і тебе знімає дуже багато камер, звичайно, важко говорити мовою, якою ти не розмовляєш кожен день. Але українську мову я знаю, і слава богу.

- Плануєте удосконалити свою мову? Взяти репетитора?

- Я і так кожен день вчу українську, бо мені це необхідно. Мені дуже хочеться говорити українською. Я не бачу сенсу брати спеціально репетитора. Всі ми швидко вчимося, вбираємо як губки. Не бачу жодної проблеми. Я взагалі вважаю, що ніхто не говорить ідеально українською мовою. Просто потрібно намагатися говорити якомога чистіше і правильніше.

Про запах сексу

- Під час прес-конференції після другого півфіналу ви сказали, що в разі перемоги на конкурсі створите парфуми з ароматом сексу.

- З ароматом сексу, так. Я це зроблю!

- А чим, як вам здається, пахне секс? Можливо, ви-таки порадуєте "меловінаторів" таким ароматом?

- Перцем. Червоним перцем. Пекучим з медом. Ось так, для мене така якась асоціація. В майбутньому так, зроблю такий аромат. Тому що є до цього інтерес.

MELOVIN
Getty Images
MELOVIN представив свій парфум на блакитний доріжці "Євробачення"

- MELOVIN, а що далі? Чим займетеся? Коли порадуєте новою композицією?

- Другий день після прильоту в Україну я вже засиджуюся на студії, і будемо зараз робити щось неймовірне і далі радувати людей.

Зазначимо, що в червні MELOVIN вирушить в тур Україною. Так, 2 червня виконавець виступить у Києві, 8 - у Харкові, 9 - у Дніпрі, 15 червня - у Львові, 22 червня - в Одесі. А 19 липня MELOVIN стане спеціальним гостем на концерті всесвітньо відомого діджея DJ ZEDD в Києві.

Залиште свій коментар

Вибір редакції