MELOVIN розповів про панічні атаки та зізнався, що проходить курс антидепресантів

Дата публікації
Перегляди
7939
Поділитись:
WhatsApp
Viber
MELOVIN розповів про панічні атаки та зізнався, що проходить курс антидепресантів

Фото: instagram.com/melovin_official

Артист поділився, що спричинило панічні атаки.

Відомий український співак MELOVIN, який нещодавно здійснив камінгаут та зізнався, що він бісексуал, розповів про панічні атаки.

Так, у програмі "Світське життя" артист прокоментував зміну свого іміджу. Зірку навіть порівнюють з Мериліном Менсоном. Зі свого боку, Костя Бочаров зазначив, що йому дуже комфортно у новому зухвалому образі та додав, що цю трансформацію спричинили саме панічні атаки.

"Зміна команди - це перше, друге це - ти не знаєш що треба робити з проєктом, тому що кожному треба дати зарплату. Оскільки я продюсер всього проєкту, не Ігор Кондратюк, а я не знаю, чому так всі кажуть, то ти сам маніпулюєш всіма моментами, щоб лише твоя команда змогла заробити гроші. Моменти кризи творчості, ти не розумієш, що тобі потрібно робити, що писати, що говорити, ти не розумієш нічого і це привело до панічних атак", – поділився зірка.

Виконавець додав, що звертався до психотерапевта та наразі закінчує курс антидепресантів.

"Я дуже дякую, що є лікарі, не забобони усілякі, а треба йти до кваліфікованих лікарів. Треба йти, казати про свою проблему та допомогти самому собі", – зазначив Костя.

Чому Melovin переживав панічні атаки

Чому Melovin переживав панічні атаки

Нагадаємо, раніше солістка гурту KAZKA заявила, що вона квір та прокоментувала камінгаут MELOVIN. Олександра Заріцька поміркувала про нетрадиційну сексуальну орієнтацію.

Дата публікації
Перегляди
7939
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація