MELOVIN розповів, як у школі його вдарили головою об стіну і він потрапив до лікарні

Дата публікації
Перегляди
1768
Поділитись:
WhatsApp
Viber
MELOVIN розповів, як у школі його вдарили головою об стіну і він потрапив до лікарні

MELOVIN / Фото: instagram.com/melovin_official

У шкільні роки артист часто зазнавав булінгу.

Український співак MELOVIN, який раніше розповів, як батьки сприйняли його камінгаут, пригадав, як у школі зазнавав булінгу.

В рамках флешмобу від 1+1 під хештегом #Красивасерцем, у якому зірки та користувачі соцмереж діляться відвертими історіями булінгу, мобінгу, харасменту, сексизму, артист розповів про свій досвід.

Мел поділився, що неодноразово ставав жертвою психологічного тиску не лише у школі, але й у професійному середовищі. За словами виконавця, він вперше зіштовхнувся з булінгом у третьому класі, коли на новорічному святі приміряв образ Вєрки Сердючки. Відтоді, каже MELOVIN, все і почалося.

"Мені кричали: "Чому ти ідеш до чоловічого туалету", мене ловили у коридорах, кидали рюкзак, плювали у склянку із соком, викидали речі у вікно. А я пропадав у кабінеті музики - це було то місце, де я почувався у своїй тарілці. Я тікав із математики, фізики і йшов грати на фартепіано. Я хотів бути співаком і жив своєю мрією, і це давало мені сили, бо через булінг я плакав дуже багато, просто ридьма ридав. Довгий час нічого не розповідав батькам, доки мене не вдарили дуже сильно головою об стіну і я не потрапив до лікарні. Тоді до школи прийшов мій батько та заступився за мене", - поділився артист.

Він додав, що якби не булінг, він би не став тим, ким зараз є. MELOVIN зауважив, що хоче, аби люди, які зіштовхуються з булінгом знали, що незважаючи ні на що, варто досягати своєї мрії.

Також MELOVIN пригадав, як зіштовхнувся із булінгом під час участі у "Євробаченні" 2018 року. Артист зазначив, що колеги, відомі артисти, якими він захоплювався, принижували його у соцмережах, називали "катарактою", через лінзу в оці:

"Булінгу в професійній сфері було багато. Для мене це змінило все, я вирішив, що не хочу закохуватися в артистів, знайомитися із ними, як людьми, краще буду захоплюватися їхньою творчістю".

Також артист розповів, що для нього краса, та пригадав, з чим зіштовхнувся після нещодавнього камінгауту.

Нагадаємо, що раніше MELOVIN вперше розповів, як у 13 років усвідомив свою орієнтацію. Виконавець зауважив, що тоді його не оточувала пропаганда та він взагалі не чув про ЛГБТ та не бачив жодних фільмів з подібним підтекстом.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1768
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація