MELOVIN запустив флешмоб миру, який вже підтримало 25 країн світу

MELOVIN запустив флешмоб миру, який вже підтримало 25 країн світу

instagram.com/melovin_official

Артист вразив своїм закликом весь світ.

Популярний український співак MELOVIN неочікувано здивував своїм вчинком.

Артист днями у своєму Instagram опублікував фото, на якому тримає плакат з написом The world needs peace ("Світу потрібен мир"). Саме цим закликом виконавець влаштував своєрідний світовий флешмоб миру, оскільки повідомлення від нього почало розлітатися по всьому континенту та здобув підтримку у міжнародній спільноті.

instagram.com/melovin_official

До цього флешмобу доєдналися користувачі соцмереж, а також артисти та відомі особистості. Після реакції тисячі людей на флешмоб, артист висловив у соцмережах свою позицію.

Спостерігаючи за світом, за самим собою, за повною неусвідомленістю того, що говорять і роблять люди тут в соціальних мережах, за межами наших стін і будинків! Яким контентом і продуктом накачують нас блогери, засоби масової інформації і люди, які нас оточують!  Як вигідно зіштовхувати лобами людей різної релігії, гендерної приналежності, орієнтації, людей з різним кольором шкіри, різними поглядами на життя....З кожним роком нас все більше і більше накачують отрутою! А ми цьому тільки раді, голосно аплодуємо і захоплюємося! Виходить, що ми такі ж злочинці і співучасники всього цього хаосу, який кожен може побачити навколо! Ми самі допомагаємо створювати цей хаос і самі ж поглинаємо його під різними приводами! Тим самим, людська злість і агресія береться від відсутності любові до себе!...Виховуйте любов до себе! Щоб вже завтра полюбити світ, який здатний як багато дати, так і відібрати все, що коли-небудь мав, визнавши тебе просто профнепридатним!

зазначив артист

Шаувальники високо  оцінили та підтримали заклик виконавця.

  • Мені здається, чи наше покоління змінить цей світ?
  • Єдина моя мрія - це, щоб був мир і люди були щасливі. Мені так цього хочеться.
  • Це те, чого нам дійсно не вистачає. Занадто багато злості і ненависті в цьому світі, а так бути не повинно
  • Як ніколи це актуально ..

Нагадаємо, не так давно MELOVIN дав перший концерт після жорсткого карантину. Артист виступив з Live acoustic concert в Одесі. Подія повинна була відбутися ще 11 квітня у день народження MELOVIN. Втім, через карантин концерт перенесли.