MELOVIN зізнався, що йому пропонували одностатеві стосунки

MELOVIN зізнався, що йому пропонували одностатеві стосунки

Дата публікації
Перегляди
9384
Поділитись:
WhatsApp
Viber
MELOVIN зізнався, що йому пропонували одностатеві стосунки

Фото: instagram.com/melovin_official

Зірка відверто розповів про особисте життя.

Український популярний співак, фіналіст "Євробачення-2018" MELOVIN, який днями випустив емоційний кліп на пісню "Ти", відверто розповів про особисте життя.

Артист зізнався, що йому пропонували одностатеві стосунки за гроші. 

"Пропонували одностатеві стосунки, яких, слава богу, у мене не було, і за немаленькі гроші. Але це для мене принципова така позиція. Я дуже круто ставлюся до "таких людей" (нетрадиційної орієнтації - прим. ред). Тому що це справжня свобода. Але коли це хочуть продати за гроші. Не стидаються запропонувати тобі, написати, для мене це сором", - заявив виконавець у програмі "Життя відомих людей".

Щодо особистого життя MELOVIN розповів, що наразі він ні з ким не зустрічається, оскільки через свою публічність йому важко знайти кохану людину.

"Дуже важко публічній людині заводити знайомства, які можуть привести до поцілунку або до зустрічі ще однієї", - розповідав в інтерв'ю артист.

Окрім цього MELOVIN поділився, коли розпочалися його перші стосунки.

"Це було дуже давно. Років сім так точно. Саме тоді й був перший усвідомлений такий поцілунок на Приморському бульварі в Одесі. Була десь година ночі, коли я вперше поцілувався. Однак поцілунок мені не сподобався, оскільки причина в тому, що це була не та людина. Ти не відчуваєш запах тіла, не те волосся, все не твоє. І з того моменту ми більше ніколи не бачилися", - зізнався співак.

Нагадаємо, нещодавно MELOVIN пригадав, як до нього на "Євробаченні" підходили російські журналісти.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9384
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація