"Мама не виховувала": Анастасія Приходько пригадала, як "росла на вулиці"

"Мама не виховувала": Анастасія Приходько пригадала, як "росла на вулиці"

Фото: instagram.com/prykhodko_official

Виконавиця продовжує розповідати прихильників про своє дитинство.

Українська співачка Анастасія Приходько продовжує знайомити прихильників зі своїм дитинством.

Так, цього разу заслужена артистка України розповіла фоловерам в Instagram про своє виховання. Як зазначила зірка, її "виховувала" не мама, а вулиця.

Чули про таке поняття як "рости на вулиці"? Так ось я з тих людей, які росли на вулиці. Мене не виховувала мама - ні, від мене вдома вимагали певних завдань, які я виконувала, а потім належала собі. Багато в чому мене навчила вулиця, це і доброті і жалості, злості і повазі, але головне, чого я навчилася бачачи дуже багато, як це, ставати лідером! Цьому дійсно можна навчитися, неправда, що лідерами народжуються, і, повір, я знаю про що я говорю, по життю ця якість дуже важлива і потрібно вміти нею користуватися.

поділилася виконавиця
Фото: instagram.com/prykhodko_official

Також Приходько звернулася до своїх читачів та закликає їх "не ламатися, не розмінюватися та не перекидати відповідальність", щоб не сталося.

Повага завжди має бути до людей, без цього неможливо бути лідером, це фундамент. Залишайся лідером насамперед не для суспільства, а для себе, вчися, розвивайся, удосконалюйся і вір в себе! Тому що крім нас самих ми нікому не потрібні.

зазначила співачка

Нагадаємо, раніше Анастасія Приходько пригадала шкільні роки. Знаменитість зізналася, що в підлітковому віці нерідко билася.

Повʼязані теми:

Наступна публікація