"Мене не існує" і "це не наш світ": в Мережі активно обговорюють дивакувате інтерв'ю Джима Керрі

Актор побував на світській вечірці в рамках нью-йоркського Тижня моди.

Голлівудська зірка Джим Керрі після тривалого самітницького способу життя, пов'язаного з самогубством його екс-дівчини, поступово почав з'являтися на світських заходах.

Так, днями актор побував на вечірці ICONS від журналу Harper's Bazaar в рамках нью-йоркського Тижня моди. Там, сподіваючись на ексклюзив, зірку стрічки "Маска" підловила журналіст видання Enews Кетт Седлер.

От, щоправда, згодом дівчина пошкодувала про цю розмову. Оскільки Керрі спантеличив представницю ЗМІ своїми відповідями, що було без перебільшення зображено на її обличчі.

Інтерв'ю Джима Керрі_1

Перш ніж почати спілкуватися, зірка зробила декілька кругів навколо журналістки. На запитання, чому Джим вирішив прийти на вечірку, він відповів:

"Ні в чому немає ніякого сенсу. Тому я хотів знайти найбезглуздіше місце, куди б сходити, і ось я тут. Визнай, воно абсолютно безглузде".

Проте Седлер зауважила, що актор перебуває на заході "Ікони від Карін Ройтфельд", на що той відреагував словами: "Я не вірю в ікони".

"Я не вірю в особистості. Я вірю, що мир і спокій - за межами окремих особистостей, за межами вигадки і облуди, за межами червоної літери S у вас на грудях, від якої відскакують кулі", - додав Керрі.

Інтерв'ю Джима Керрі_2

Проте папараці не здавалася і зауважила, що як для людини, якій все одно, Джим досить ретельно "вбрався". Та й тут Керрі заперечив: "Я не вбирався. Мене взагалі не існує. Просто щось відбувається саме по собі".

Коли журналістка спробувала заговорити про те, що "відбувається в нашому світі", актор заявив, що жодного "нашого світу" немає: "Це не наш світ. Ми не маємо значення".

Інтерв'ю Джима Керрі_3

Нагадаємо, що екс-дівчина Джима Керрі Катріона Вайт вкоротила собі віку наприкінці вересня 2015 року після розриву стосунків з актором.

Пара зустрічалася ще з 2012-го року, однак на декілька років припиняла стосунки. Джим та Катріона вдруге зійшлися у травні 2015 року. Від дня самогубства колишньої коханої Джим практично не з'являвся на людях і не відвідував світські заходи.

Залиште свій коментар