Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Співачка також розповіла про шлюб з Ліамом Гемсвортом.

Американська співачка Майлі Сайрус, яка днями ледь не потрапила в авіакатастрофу, розповіла цікаві подробиці про особисте життя та свій шлюб.

У відвертому інтерв’ю для американського ELLE співачка розказала про "складний" шлюб з актором Ліамом Гемсвортом та свою сексуальну орієнтацію.

Оскільки у Сайрус були непрості стосунки до заміжжя з Гемсвортом, свій шлюб з актором співачка називає "складним".

"Я думаю, той факт, що я заміжня, бентежить людей. Наші стосунки унікальні. І я не впевнена, що зможу публічно говорити про них зі сторонніми людьми, тому що наші стосунки дуже складні, дуже сучасні - я сумніваюся, що більшість зможе їх зрозуміти", - ділиться виконавиця.

Як зазначає Майлі, перебуваючи у шлюбі, її все одно приваблюють жінки.

"Невже люди дійсно думають, що я приходжу додому і, стоячи в фартусі, готую обід? Так, у мене гетеросексуальні стосунки, але мене, як і раніше, сексуально дуже приваблюють жінки. Я точно не підходжу під опис стереотипної дружини. Мені навіть це словосполучення ніколи не подобалося", - прокоментувала свою сексуальну орієнтацію зірка.

На запитання, чи задумувалася Майлі Сайрус про дітей, зірка відповіла, що це не входить в її плани.

"Від нас чекають, що ми будемо народжувати дітей, щоб підтримувати популяцію на планеті. І якщо це не входить в наші плани, то це одразу викликає стільки засудження і гніву, що люди навіть придумують нові закони, щоб нав'язати тобі це, не думаючи про те, що завагітніти можна і в результаті насильства. Якщо ти не хочеш мати дітей, то люди будуть тобі співчувати й будуть тебе жаліти, вважаючи, що ти холодна, безсердечна людина, яка не здатна любити. Чому нас завжди вчили, що себе треба ставити на друге місце, а того, кого любиш, на перше? А якщо любиш себе, тоді що?" - розказувала Сайрус.

Нагадаємо, нещодавно Майлі Сайрус у латексному костюмі з накладкою на інтимному місці випустила феміністський гімн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції