"Мене застрелили". Вікторія Бекхем розповіла про "замах" на своє життя

Дата публікації
Перегляди
3923
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Мене застрелили". Вікторія Бекхем розповіла про "замах" на своє життя

Фото: East News

У той час учасниця Spice Girls отримувала листи з погрозами від божевільного фаната.

Відома дизайнерка й екс-учасниця гурту Spice Girls Вікторія Бекхем, до особняка якої нещодавно увірвалися грабіжники, розповіла у своїй автобіографії про неприємний інцидент, який стався з нею 2000 року під час концерту.

За її словами, у той час вона отримувала листи з погрозами від божевільного фаната, тому була дуже напружена, пише The Sun.

Фото: Getty Images

"Ми стояли і співали пісню Goodbye, а потім на останньому приспіві я почула постріли - бах, бах, бах, бах! Я схопилася за живіт. Мене застрелили, я знала, що мене застрелили", - розповіла співачка про пережите жахіття.

Тим не менш, ляскіт виявився не звуками пострілів, а просто повітряними кулями, що лопалися. "Нас не попередили, що це повинно статися", - зазначила зірка.

Нагадаємо, група Spice Girls збирається у гастрольний тур, однак без Вікторії Бекхем, яка не захотіла воз'єднуватися з дівчатами. Співачки вчотирьох вирушать з концертами Великою Британією вже 27 травня.

Усього Spice Girls виступлять 12 разів, завершивши серію шоу 15 червня. І хоча спочатку ходили чутки, що Бекхем має приєднатися до колег на одному з етапів туру, пізніше вона спростувала цю інформацію.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3923
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація