Менеджер Данилка прокоментував виступ Вєрки Сердючки в Росії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Приватна вечірка відбулася в Сочі.

Вєрка Сердючка засвітилась у Росії. Вона стала зіркою вечірки, присвяченої відкриттю 17-го фестивалю молодих виконавців "Нова хвиля" в Сочі.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Андрій Данилко на сцені виступав разом зі своєю командою. Під його пісні підтанцьовувала і дружина російського прем'єр-міністра Дмитра Медведєва, і дружина російського композитора Ігоря Крутого. Відео із закритої вечірки російські селебриті виклали на своїх сторінках у соціальних мережах. На сцені разом із Данилком під його хіт танцювала й Ані Лорак.

Відео Андрій Данилко виступив на закритій вечірці у Сочі

Вірка Сердючка засвітилася у Росії. Вона стала зіркою вечірки, присвяченої відкриттю 17 фестивалю молодих виконавців "Нова Хвиля" у Сочі. Андрій Данилко на сцені виступав разом із своєю командою. Під його пісні підтанцьовувала і дружина російського прем'єр-міністра Дмитра Мєдвєдєва Світлана, і дружина російського композитора Ігора Крутого. На сцені разом із Данилком під його хіт танцювала і Ані Лорак. 

Андрій Данилко виступив на закритій вечірці у Сочі

Російські гастролі Данилка прокоментував його директор. За його словами, це була приватна вечірка.

"Андрій не брав у часті в самому фестивалі "Нова хвиля", а прийняв особисте запрошення Ігоря Крутого виступити на приватному закритому заході. Склад гостей з Андрієм не узгоджували", - сказав менеджер Данилка Андрiй Уреньов.

Раніше Данилко оголосив про завершення кар'єри Вєрки Сердючки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції