Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Менеджер доньки Елвіса Преслі розтринькав увесь спадок легендарного співака

Ліза Марія Преслі подала до суду на екс-менеджера за марнотратство.

Донька легендарного співака Елвіса Преслі, співачка Ліза Марія, чоловіка якої звинуватили у зберіганні дитячого порно, подала заяву до суду на свого екс-менеджера.

50-річна виконавиця звинувачує Баррі Сігеля і його компанію у витрачанні 100 мільйонів доларів, які її батько передав у спадок, залишивши тільки 14 тисяч доларів.

Інформація про витрачений спадок Елвіса Преслі стала відома завдяки судовому позову, який Ліза Марія Преслі подала днями в верховний суд Лос-Анджелеса.

Згідно з наданими їй документами, протягом майже десяти років - від 2005 до 2015 роки, він витрачав гроші її батька, повідомляє DailyMail.

Частина фінансів зникла через невдалі вкладення менеджера в збанкрутілі згодом проекти. 

Іншу частину грошей Сігель просто забрав собі: за словами Лізи Марії, незважаючи на фінансові труднощі, той щорічно виплачував собі зарплату в 700 тисяч доларів, а її запевняв, що у них все добре.

Цікаво, що Баррі Сігель вже відповів Лізі Марії відповідним позовом: екс-менеджер співачки впевнений, що вона сама "промотала" всі гроші через свої "неконтрольовані напади марнотратства", і вимагає виплатити йому 800 тисяч доларів за моральну шкоду.

Чим закінчиться судова тяганина, наразі невідомо, але вчора минуло перше слухання за справою.

Нагадаємо, вдова Елвіса Преслі Прісцилла після скандалу навколо дитячого порно у родині заявила, що сама потурбується про своїх онучок.

Залиште свій коментар

Вибір редакції