Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Менеджер Роуз МакГавен вкоротила собі віку через секс-скандал акторки з Вайнштейном

Жінка страждала від біполярного розладу і декілька років боролася з депресією.

Колишній менеджер акторки Роуз МакГавен, яка детально описала у своїй книзі, як Гарві Вайнштейн зґвалтував її, Джилл Мессік наклала на себе руки.

50-річна жінка вкоротила собі віку у середу, 7 лютого. Офіційно смерть менеджера підтвердили її близькі у четвер, 8 лютого.

Як повідомляє видання DailyMail, Мессік страждала від біполярного розладу і декілька років боролася з депресією. Зокрема, стан жінки був викликаний секс-скандалом Роуз з продюсером Гарві Вайнштейном.

Раніше МакГавен розповідала, що Вайнштейн зґвалтував її 1997 року під час кінофестивалю Sundance. Їхню зустріч організувала Мессік, яка тоді була менеджером Роуз. Однак жінка й подумати не могла, які наслідки будуть у цієї зустрічі.

Джилл Мессік
Getty Images
Джилл Мессік та Бред Грей

На фоні секс-скандалу екс-менеджер акторки написала відкритий лист, у якому зауважила, що МакГавен вступила в інтимний зв’язок з Гарві за власним бажанням. Та згодом пошкодувала про цей лист.

Роуз звинуватила свого екс-менеджера в наклепі.

"Її ім'я миготіло в заголовках знову і знову, громадськість почала проявляти до неї підвищену увагу, а Гарві намагався відчайдушно виправдати себе - все це стало для Джилл руйнівним. Ці обставини зламали її, але ж вона почала повертатися до свого звичного життя. Іронія всій цій ситуації полягає в необґрунтованих звинуваченнях Роуз. Джилл була першою, хто встав на її бік", - прокоментували родичі покійної.

Роуз МакГавен смерть Джилл Мессік поки не прокоментувала.

Нагадаємо, що Роуз МакГавен однією з перших заговорила про зґвалтування Гарві Вайнштейном. Окрім неї у сексуальних домаганнях продюсера звинуватили Гвінет Пелтроу, Анджеліна Джолі, Єва Грін, Сальма Гайєк та багато інших знаменитих жінок.

Залиште свій коментар

Вибір редакції