Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Мені було страшно": Іриша Блохіна зізналась, що йшла під вінець з ексчоловіком проти своєї волі

Спортсменка вперше розповіла про стосунки з загиблим репером Ларсоном.

Тренерка збірної України з художньої гімнастики  Іриша Блохіна, яка не так давно народила другу дитину від чоловіка Олексія Бринзака, вперше поділилася подробицями шлюбу з репером Ларсоном, який згинув у ДТП 2015 року.

За словами зірки вона ще з 2005 року розпочала стосунки зі своїм теперішнім чоловіком Олексієм, але вони не одразу біли стабільними. Пара то сходилася то розходилася. І от в один із періодів, коли вони були не разом, а саме 2012 року Іриша неочікувано вийшла заміж за репера Ларсона. 

Іриша Блохіна та Ларсон
Іриша Блохіна та Ларсон

Проте за словами жінки, вона робила це не за власним бажанням і напердодні весілля бачилася з Бринзаком.

"Ми бачилися за день до цього. Йому (Олексію - прим.ред.) це було важко дуже. Мені теж. Я хотіла скасувати весілля, але не могла. Скажімо так, Сергій (справжнє ім'я Ларсона - прим.ред.) би не прийняв від мене це "ні". Ніяк. І я скажу так, дуже делікатно - мені було страшно", - зізналася Іриша в програмі "ЖВЛ".

Блохіна пояснила, що боялася за своє життя, адже репер був одержимий нею.

"Простіше було пройти через весілля і потім спокійно закінчити стосунки, але він був не готовий бути ні з ким іншим. Він хотів мене, як якусь ілюзію. Мати. Схопити. Утримати. І це було дуже складно. Я неправильна була людина для нього. Він це не бачив і не розумів. Мені не хочеться нічого нікому неприємного, ще образ щось почує, але це правда", - заявила зірка.

Проте пара навіть не відсвяткували першу річницю, бо через 11 місяців після весілля розлучилися. От тоді Іра зрозуміла, що справжнє перше кохання, Олексія Бринзака, тепер точно не відпустить.

Нагадаємо, Іриша Блохіна та Олексій Бринзак заручилися у травні 2014 року, а вже у листопаді у них народилася донечка Жаклін. А вже у лютому 2018 року Іриша сповістила, що вагітна вдруге. І у липні того ж року у подружжя народилася друга донечка Габріель.

Залиште свій коментар

Вибір редакції