Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мені соромно: "Відчайдушна домогосподарка" Гаффман визнала себе винною у хабарництві

Акторка заявила, що готова нести відповідальність за скоєне.

Американська акторка, зірка серіалу "Відчайдушні домогосподарки" Фелісіті Гаффман визнала, що давала хабарі за вступ своїх доньок до престижних американських університетів, йдеться у сюжеті "ТСН.Ранок".

Голлівудська зірка заявила, що їй соромно за свій вчинок, і вона готова нести відповідальність за скоєне.

"Я визнаю себе винною і згодна з обвинуваченням, висунутим проти мене прокуратурою Сполучених Штатів. З  глибоким жалем і соромом кажу про те, що зробила. Я несу повну відповідальність за свої дії і готова до наслідків. Мені соромно за те, що заподіяла біль своїй доньці, родині, друзям, колегам і всій учнівській спільноті", - прокоментувала Гаффман.

Відео Акторка Фелісіті Гафман визнає, що платила хабарі за вступ своїх дітей до університетів

Голлівудська зірка заявила - їй соромно за свій вчинок, і вона готова нести відповідальність за скоєне. Гафман - лише одна з десятків заможних та знаменитих батьків, яких звинувачують у гучному корупційному скандалі.  

Акторка Фелісіті Гафман визнає, що платила хабарі за вступ своїх дітей до університетів

Гаффман - лише одна з десятків заможних та знаменитих батьків, яких звинувачують у гучному корупційному скандалі. Через підставну фірму вони платили за вступ до американських ВНЗ своїх дітей - підробляли атестати, вступні іспити та документи про спортивні досягнення. Суми сягали до мільйона доларів. Махінаторську схему понад місяць тому викрило ФБР. Нині ж у Бостоні триває слідство, а університети тим часом вже почали відмовляти скандальним студентам у вступі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції