Мерилін Менсон відповів на звинувачення екснаречної у насильстві: "Жахливе спотворення реальності"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мерилін Менсон відповів на звинувачення екснаречної у насильстві: "Жахливе спотворення реальності"

Getty Images

Музикант наголосив, що його стосунки завжди будувалися на згоді з партнерами.

Відомий американський рокер Мерилін Менсон, екснаречена якого днями звинуватила його у сексуальному насильстві, відповів на її закиди.

52-річний музикант у своєму Instagram опублікував пост, в якому спростував звинувачення та назвав їх "жахливими спотвореннями реальності".

Примітно, що ім’я саме Еван Рейчел Вуд, яка заявила, що музикант декілька років ображав та знущався з неї, він у своєму дописі не згадував.

Очевидно, що моє мистецтво і моє життя регулярно стають предметом суперечок вже довгий час, але нещодавні звинувачення на мою адресу - це жахливі спотворення реальності. Мої особисті стосунки завжди будувалися на згоді з партнерами, якы думають, як я. Неважливо, як або чому інші нині вирішують переписати минуле, правда залишиться такою

заявив музикант

Однак звинувачення  зірки "Світу Дикого заходу" вже встигли відбитися на кар’єрі артиста. Так, за повідомленням видання DeadLine Менсон втратив роль в серіалі "Американські боги", а також лейбл Loma Vista Recording, який просував останній альбом музиканта відмовився  від співпраці з ним.

Нагадаємо, акторка Еван Рейчел Вуд зазначила, що артист почав залицятися до неї, коли вона була підлітком, після чого "промив їй мізки" і "схилив до підпорядкування". Пара зустрічалася від 2007 до 2010 рік.

Наступна публікація