Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мерзлота, ніжні обійми та розбита камера: MELOVIN представив кліп на ліричну композицію

Співак порадував шанувальників відеороботою на українськомовну пісню "З тобою, зі мною, і годі".

Український співак MELOVIN, який нещодавно заспівав про сім'ю у першій в житті новорічній пісні, наразі випустив кліп на ліричну пісню "З тобою, зі мною, і годі".

Режисером відеороботи став Юрій Катинський. Частина знімань відбувалась на Київському морі, а тому головною складністю для всієї команди стала боротьба з холодом.

MELOVIN_5
Прес-служба MELOVIN

Цікаво, що в процесі одного з падінь, задуманих за сюжетом, артист розбив випадково одну з камер.

MELOVIN_3
Прес-служба MELOVIN

"Щоб показати ту сильну мерзлоту всередині мене після невдалих спроб знайти кохання, ми з режисером Юрою Катинським перенеслися в холодну зиму. Сильний холод допоміг мені краще передати глядачеві емоції від пісні, яку мені часом важко навіть виконувати на концертах. "З тобою, зі мною, і годі" - далеко не про осінь, яка за вікном. Вона - про внутрішній холод, про ту депресію, яка з'являється, найчастіше, коли зникають фарби в життя людини", - розповів MELOVIN.

MELOVIN_2
Прес-служба MELOVIN

За словами режисера, лірична композиція - про певне самовідчуття, яке може виникнути раптово у будь-який із календарних днів.

"Воно часто починається одразу фазою холодного листопада. У такі самотні моменти нас зігрівають близькі серцю люди, створюють затишок та повертають барви тьмяному дню. Нехай цей кліп буде невеликим нагадуванням про цінність тих, хто поруч", зазначив Юрій Катинський.

MELOVIN_4
Прес-служба MELOVIN

Всього знімання, у яких взяли участь вісім акторів, тривали три дні. 

Нагадаємо, нещодавно MELOVIN поділився подробицями створення власного парфуму.

Залиште свій коментар

Вибір редакції