Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Метта Деймона вирізали зі стрічки "8 подруг Оушена"

Камео актора не з’явилося в остаточній версії фільму.

Голлівудського актора Метта Деймон, який дозволив собі необережні коментарі з приводу секс-скандалу з Гарві Вайнштейном, вирізали із остаточної версії фільму "8 подруг Оушена".

Після того, як почався скандал з Гарві Вайнштейном, актор заявив, що слід розрізняти дійсно серйозні злочини і, наприклад, цілком безневинні дотики, а також зазначив, що готовий працювати з людьми, яких звинувачують в домаганнях.

Згодом Деймон вибачився, однак один "неправильний" коментар призвів до того, що в Мережі почали збирати підписи під петицією, щоб творці майбутнього фільму "8 подруг Оушена" вирізали з нього камео Метта Деймона, повідомляє DailyMail.

І, схоже, петиція все-таки не залишилася непоміченою - камео Метта у фільмі немає.

Проте, ситуацію оперативно прокоментував режисер "8 подруг Оушена" Гері Росс, який не став підтверджувати, що Деймона немає, через необережні коментарі, а обмежився поясненням про те, що камео "не вписувалося" в сюжет, підкресливши, що вирізано було не тільки Метта, але і низку інших зірок.

Нагадаємо, днями у Нью-Йорку відбулася прем'єра фільму, у якому головні ролі зіграли Ріанна, Сандра Буллок, Кейт Бланшет, Сара Полсон та інші знамениті акторки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції