Ми не можемо показувати бородату жінку: У Туреччині бойкотують "Євробачення"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Гендиректор турецького держтелеканалу пояснив, за яких умов країна може повернутися на пісенне змагання.

Туреччина, яка минулоріч проігнорувала конкурс "Євробачення-2017", продовжує бойкотувати пісенне змагання.

Як пояснив гендиректор турецького державного телеканалу TRT Ібрахім Ерен, організатор шоу – Європейська мовна спілка (EBU) "відступає від власних цінностей".

"Як суспільне телемовлення ми не можемо о 21:00, коли діти ще не сплять, показувати в прямому ефірі когось на кшталт бородатого австрійця в спідниці, яка не вірить в статеву приналежність і каже, що він і чоловік, і жінка", - прокоментував Ерен, натякаючи на участь Кончіти Вурст у конкурсі 2014 року і її подальшу перемогу.

Він додав, за яких умов країна може повернутися на конкурс.

"В EBU панує ментальний хаос, і в цьому винне його керівництво. Якщо вони зможуть виправити ситуацію, то ми знову приєднаємося до "Євробачення", - сказав гендиректор турецького держтелеканалу, пише Deutsche Welle.

Нагадаємо, що Туреччина припинила свою участь у "Євробаченні" 2012 року. Тоді державний телеканал TRT офіційно оголосив про відхід країни з конкурсу. Як основну причину відмови Туреччини участі в шоу називають невдоволення дійсною системою голосування і статусом країн "Великої п'ятірки".

Згідно з чинними правилами, в голосуванні рівною мірою беруть участь журі та глядачі. Крім того, у фінал автоматично проходять представники п'яти країн, що платять найвищі внески в EBU (Іспанія, Італія, Велика Британія, Франція і Німеччина).

Вибір редакції