Ми пара і ми закохані: Меган Маркл вперше розповіла про стосунки із принцом Гаррі

Про ймовірні заручини актриса зазначила досить розмито.

Американська актриса Меган Маркл у відвертому інтерв'ю розставила крапки над "і" у питанні роману з принцом Гаррі.

Зірка прикрасила собою жовтневий номер журналу Vanity Fair, де публічно підтвердила інформацію про роман із представником королівської сім'ї.

"Ми — двоє людей, які щасливі, ми кохаємо одне одного. Ми таємно зустрічалися приблизно півроку, перш ніж це стало новиною. Я не змінилася за цей час, я все та ж Меган. Я ніколи не визначала себе своїми стосунками", - стверджує 36-річна актриса.

Меган Маркл для vanityfair_5
vanityfair.com
Меган Маркл вперше розповіла про стосунки із принцом Гаррі

Відомо, що роман пари триває від липня 2016-го. Молоді люди зустрілися на благодійному заході принца Гаррі, який він організував для паралімпійців.

Їхні стосунки були таємницею до листопада того ж року, поки принц не заявив, що журналісти піддають ризику безпеку Меган. Тоді ж брат принца Вільяма присоромив користувачів Мережі, які критикували походження Маркл.

Меган Маркл для vanityfair_4
vanityfair.com
Меган Маркл вперше розповіла про стосунки із принцом Гаррі

Про цей період зірка говорить лаконічно.

"У такої популярності є свої проблеми. Вони приходять хвилями: в якісь дні є, якісь - немає", - стверджує Меган, додаючи, що пресу читала тільки на початку знімань серіалу The Suits.

Саме він став однією з найуспішніших кіноробіт обраниці принца Гаррі.

Меган Маркл для vanityfair_2
vanityfair.com
Зірка дала відверте інтерв'ю для журналу

Зараз у Мережі активно поширюється інформація про те, що заручини принца Гаррі і Меган Маркл вже відбулися. При цьому зірка дуже узагальнено говорить на тему майбутнього із представником монаршої родини.

Меган Маркл для vanityfair_1
vanityfair.com

"Ми пара. Ми кохаємо одне одного. Настане час, коли ми будемо повинні зробити крок вперед і представити нашу пару, але поки що це тільки наш час. Ця частина наших стосунків робить їх особливими. Особисто я люблю великі історії кохання", - підсумувала обраниця принца.

Нагадаємо, ЗМІ повідомляли, що нібито королева Єлизавета ІІ заборонила онукові одружуватися на Меган Маркл.

Залиште свій коментар