Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ми поцілувалися в барі о четвертій ранку": Мобі розповів про побачення з Ланою Дель Рей

Виявляється, співачка навіть побувала у пентхаусі музиканта.

Американський музикант Мобі, який писав про зв'язки Трампа з Росією на прохання друзів з ЦРУ, поділився неочікуваними подробицями зі свого особистого життя.

Виявляється, колись у діджея було декілька побачень з виконавицею Ланою Дель Рей. Про це артист розповів у своїх мемуарах Then It Fell Apart ("А потім все рухнуло"). Як пише Мобі, їхня зустріч відбулася 2006 року, коли Лана ще була співачкою-початківцем Ліззі Грант.

"Ми поцілувалися в барі о четвертій ранку, якраз перед закриттям. Я попросив її піти зі мною. Вона усміхнулася і відповіла, що не піде зі мною додому після першої зустрічі, але з радістю піде на побачення, якщо я зателефоную і запрошу її. Я зателефонував наступного дня, і ми півгодини говорили про музику, політику і дитинство у передмісті. Вона була гарна, розумна і чарівна", - розговорився у мемуарах Мобі, пише DailyMail.

Лана Дель Рей
Associated Press
Лана Дель Рей

За словами музиканта, коли він запросив Дель Рей вдруге до свого пенхтаусу, вона все ж таки погодилася. Проте вечір пішов не за тим планом, як того бажав артист.

"Я сів поруч з нею і поцілував її. Вона відповіла поцілунком, але зупинилася. На моє здивування відповіла, що я подобаюся їй, але вона чула, ніби я подібним чином вчиняю з багатьма. Мені хотілося збрехати - сказати, що я цнотлива, розсудлива і моральна людина, але нічого не сказав. Я проводив її і поцілував на прощання біля ліфта. Точно не уявляв собі кінець ночі так, але на мій подив, так було навіть краще", - зізнався Мобі.

Мобі
Associated Press
Мобі

Зауважимо, що Лана Дель Рей ніколи не мала дефіциту чоловічої уваги. Більше того, один з чоловіків погрожував викрасти артистку з концерту. На щастя, поліція встигла його затримати, перш ніж він втілив свій план у життя.

Залиште свій коментар

Вибір редакції