Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ми сьогодні аристократи чи дегенерати: Оля Полякова пригадала, як чоловік їй освідчувався

Подружжя відсвяткувало 14-річчя подружнього життя.

Співачка Оля Полякова, яка роздяглася перед Кошовим у комедії Зеленського, відсвяткувала з чоловіком Вадимом річницю шлюбу.

11 вересня виповнилося 14 років відтоді, як пара обмінялася шлюбними обітницями. З нагоди святкування Полякова розповіла прихильникам, як чоловік їй освідчувався.

"Милий мій! Це свято незмінно починається вранці, за сніданком, коли ти і освідчився мені... Я прокинулася, вийшла на кухню, а там шампанське, ікра і ти, я запитую: "Ми сьогодні аристократи або дегенерати?". А ти мені: "Ми сьогодні наречений та наречена "і бух на коліно, і обручку в п'ять карат мені на палець. Ну хіба я могла відмовити?" - розповіла Полякова.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Милый мой! Этот праздник неизменно начинается утром ,за завтраком, когда ты и сделал мне предложение..., я проснулась вышла на кухню, а там шампанское, икра и ты, я спрашиваю «мы сегодня аристократы или дегенераты?» а ты мне:»мы сегодня жених и невеста» и бух на колено ,и кольцо в пять карат мне на палец, ну разве я могла отказать??))))) #люблютебя #14летсвадьбы

Публикация от Оля Полякова (@polyakovamusic)

Оля Полякова з чоловіком

Нагадаємо, оголена Полякова показалася в одному ліжку з Астаф’євою у панчохах. Співачка привітала артистку з днем народження.

Залиште свій коментар

Вибір редакції