Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ми спали в одній кімнаті, як шпроти": Даніель Салем про важке дитинство у Лівані

Вже у вісім років зірці довелося шукати першу роботу.

Секс-символ проєкту "Танці з зірками" і ведучий "Одруження наосліп" Даніель Салем пройшов чимало життєвих випробувань, перш ніж стати тим, ким він зараз є.

У програмі "Життя відомих людей" Даніель розповів про своє непросте дитинство. Салем народився в Одесі. Мама - українка, а тато - ліванець.

"Ми практично одразу переїхали до Бейрута, ми поверталися до Одеси буквально на один рік, коли був сильний військовий стан. Мама буквально на руках мене в літаку тримала. Ми приїхали на рік і потім назад повернулися до Бейрута", - поділився ведучий.

Тоді на території Лівану йшла громадянська війна. Сім'я Даніеля жила в скруті.

"Ми жили з двоюрідними братами. У мене близько 30 братів і сестер. Ми жили під одним дахом. Ми спали в одній кімнаті, як шпроти", - пригадує Даніель.

А коли Даніелю було всього вісім років, хлопцю довелося шукати роботу.

"Я пам'ятаю, я тоді був дуже голодним, прийшов додому як завжди брудний, спітнілий, щось робив і якось так завалив додому. Ні у кого нічого не запитав, завалив додому, взяв їжу, почав їсти і тато такий: "Ану йди сюди". Я підходжу, щось жую, як Мауглі якийсь. Він говорить: "Відтепер, якщо ти захочеш їжі, тобі доведеться її купувати. Наступного тижня ти починаєш працювати, роботу обирай собі сам, мені все-одно", - розповів Даніель.

Наступного дня Салем влаштувався чистильником взуття.

"Я брав приблизно долар за пару, в день мінімум 50 осіб. Я міг сам собі оплатити таксі додому, я міг оплатити їжу, я міг все. Долар у нас коштував хліб. Причому не буханець, а ліванські піти такі були, 10 штучок. Я ситий, задоволений, я міг дозволити собі все, що захотів", - поділився ведучий.

Даніель Салем_1
facebook.com/daniel.salem.16
Даніель Салем

Та довго на цій роботі Даніель не затримався. За наступні сім років хлопець змінював роботу за роботою. Працював і офіціантом, і носив валізи у готелі.

"Я записував порнушку на диски і продавав її в школах, у мене був доступ до Інтернету. В Лівані він з'явився набагато раніше, ніж в Україні. Потім я працював в якийсь момент на тата, тато почав свій бізнес, він робив супутникове телебачення, я був кабельником по суті", - розповів Салем.

А ще продавав гумові капці в Єгипті, підмітав вулиці, фарбував шкіру в Марокко. І всі ці професії хлопець встиг опанувати до свого 15-річчя. І щойно він відчув, що став на ноги… як нове випробування. У 15 років померла мати Даніеля, а батько – коли ведучому було 25.

Після смерті матері, Даніель відслужив в армії та остаточно для себе вирішив, що хоче жити в Україні. Тоді хлопець мав намір стати лікарем і вступив до українського університету. Та от перший рік після переїзду був дуже важким. Даніель геть не розумів мови. Цілий рік пішов на те, щоб вивчити мову, ще два на те, щоб позбутися акценту. "Я й досі роблю багато помилок, але головне завдання було позбутися акценту".

Даніель Салем_3
facebook.com/daniel.salem.16
Даніель Салем з дружиною

Універ хлопець закінчив із червоним дипломом. Рік пропрацював в офтальмології. А потім зрозумів, медицина - то не його. Даніель успішно пройшов кастинг ведучого на одеському каналі. А через декілька років зайнявся ресторанним бізнесом. Зараз Даніель живе на два міста одночасно. Знімання в Києві. Власні бари, але найголовнішою залишається сім'я в Одесі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції