Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ми зустрічалися з іншими людьми: Тімберлейк зізнався, що вони з Джессікою Біл зраджували одне одного

Співак здивував своїх фанатів несподіваною заявою.

Популярний співак Джастін Тімберлейк, який нещодавно зі сцени зізнався у коханні своїй 88-річній фанатці, вирішив випустити книжку власних мемуарів, уривки з яких з'явилися в Мережі.

Книжка під авторством Тімберлейка матиме назву Hindsight & All the Things I Can not See in Front of Me.

За інформацією Radar Online видання складатиметься з одкровень і спогадів співака, багато з яких стануть подивом як для його шанувальників, так і для близького оточення.

Одним із таких зізнань стала несподівана заява виконавця про те, що він зустрічався з іншими дівчатами на початку роману зі своєю майбутньою дружиною - Джессікою Біл. Проте вільні стосунки влаштовували на той час їх обох.

"Ми обоє зустрічалися з іншими людьми, щоб захиститися від близькості і можливого болю, який ми могли заподіяти одне одному", - заявив виконавець.

Також артист зауважив, що він абсолютно не був упевнений, що Біл - дівчина його мрії.

"Наші стосунки стали ексклюзивними далеко не одразу" - зізнався Тімберлейк.

Однак чим більше пара проводила часу разом, тим менше Джастін і Джессіка хотіли ділити одне одного з кимось ще, що і привело до одруження пари 2012 року.

Нагадаємо, що Джастін Тімберлейк і Джессіка Біл доволі часто потрапляють разом у об’єктиви камер і не соромляться демонструвати свої почуття на публіці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції