Михайло Поплавський презентував святковий кліп "А нам сьогодні 50" Актуально

Дата публікації
Перегляди
1072
Михайло Поплавський презентував святковий кліп "А нам сьогодні 50"

Розкішні костюми, інтер’єр та феєрична атмосфера.

Михайло Поплавський презентував святковий концертний кліп "А нам сьогодні 50". Основний лейтмотив: життя в п’ятдесят тільки починається, за словами головного героя кліпу – прекрасний вік для кохання та радості.

"Пів століття – це епохальний, історичний момент у житті кожної людини. Життя в 50 років – це свято душі і тіла! Це вік перспектив! Дехто впадає в депресію та вважає, що далі лише одноманітне життя. В 50 – життя тільки починається. Сьогодні потрібно робити свято кожен день, а якщо немає свята – придумати та організувати на радість собі та іншим! Жити потрібно на всі сто, до останнього патрона, адже на завтра Бог нікому нічого не обіцяв. Кожен прожитий день повинен бути насиченим, яскравим і щасливим. Кліп "А нам сьогодні 50" із побажаннями нових перемог та любові до життя ми присвячуємо всім золотим ювілярам!" – сказав Михайло Поплавський. 

Стилізація кліпу дозволяє глядачеві зануритись в епоху фільму "Великий Ґетсбі". Творча група ретельно відтворила Америку 20-х років: розкішні декорації, дорогі костюми, красиві жінки в елегантно-вишуканому вбранні і коштовностях. 

Спеціально для зйомок орендували раритетний кабріолет "Ford" 1937 року випуску, який на 100% додав антуражу того часу.

Михайло Поплавський з’явився у кліпі в образі імпозантного героя, який відзначає з гостями своє 50-річчя, його оточують красуні – дівчата з бек-вокалу і балету. 

Він кружляє в танці із чарівною жінкою і згадує щасливі моменти, прожиті разом. За словами творців кліпу, через танець головного героя глядач зможе прослідкувати його багаторічну історію кохання. 

Професійний балет продемонстрував юнацьку закоханість, увесь спектр емоцій – від жаги до ревнощів, а потому легкість та ейфорію щастя. Пристрасне танго виконали лауреати міжнародних конкурсів, студенти Університету культури Олександра Коняшина та Річард Германович. Балетмейстером-постановником кліпу виступив Ростислав Савченко, який вже давно співпрацює зі співочим ректором. Між іншим, танець самого Михайла Михайловича та його партнерки Лідії Шестопал був хоч і не таким пристрасним та рвучким, але не менш чуттєвим.

У фіналі кліпу весела компанія підіймає келихи з шампанським за іменинника, його нове яскраве, успішне й щасливе життя.

"Ми знімали у стилістиці 20-х, щоб підкреслити, що красиво жити можна у будь-якому віці, – пояснив
режисер Іоанн Зенков. – Образ Джея Гетсбі – харизматичного чоловіка, який досяг успіху, дуже легко асоціюється з Михайлом Михайловичем".

Зйомки відбувались із використанням сучасних світових технологій: 3D віртуальної реальності, LED cube, Unreal Engine, traking systems та інших.

Олексій Степанов, головний оператор кліпу, плідно працював з ректором КНУКіМ ще 20 років тому, і ось їм знову випала можливість разом створювати спільний проєкт.

"Михайло Михайлович – машина часу. І такої надзвичайної харизми я не зустрічав ще ні в кого, – зазначив Олексій Степанов. – Дякую йому за можливість попрацювати разом. А віртуальні технології, за якими ми створювали кліп, дійсно інноваційні, і в Україні ми застосували їх першими".