Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Михайло Єфремов у машині був не сам: з'явилося нове відео з місця смертельної ДТП

Михайло Єфремов у машині був не сам: з'явилося нове відео з місця смертельної ДТП

До Мережі потрапив запис з місця події з іншого ракурсу.

Справа російського актора Михайла Єфремова, який влаштував смертельну ДТП у центрі Москви, обростає новими подробицями.

Так, під час ефіру програми з Андрієм Малаховим показали нове відео з місця події, зняте з іншого ракурсу. На запису чітко видно, що двері автівки відкриваються зі сторони пасажира і звідти видно чиюсь ногу у кросівку.

Криміналіст, який був присутній на програмі і побачив ці кадри, так прокоментував відео:

Ми бачимо кросівок. Ми бачимо, у що був взутий шановний нами актор. Припустити можна, що це одні і ті ж кросівки. Все-таки, у нас на рік відбувається кілька десятків тисяч ДТП, за якими 80% випадків відео відсутнє, і доводиться винність тієї чи тієї особи численними експертизами. Я не думаю, що органи попереднього слідства стали відправляти кримінальну справу до суду, маючи хоч 1% сумніву в тому, та ця особа або не та. Я впевнений, що є експертизи, які підтверджують винність тієї чи тієї особи. Це відео ні про що не говорить
впевнений криміналіст

Як відомо, після смертельної ДТП, яку Михайло Єфремов влаштував у центрі Москви, сівши п'яним за кермо, артист отямившись, усвідомив, що накоїв і дуже про це шкодує.

Адвокат актора казав, що він дуже переживає через скоєне, не їсть, дуже схуднув і йому доводилося декілька разів викликати швидку. Захист артиста також зауважив, що він одразу хотів потрапити до СІЗО і готовий нести покарання.

Також Єфремов записав відео, у якому пообіцяв не залучати зв'язки, аби його відмазали від в'язниці.

Єфремов був готовий виплатити гроші родині загиблому у ДТП кур'єру Сергію Захарову, а його дітям забезпечити заможне майбутнє. Проте сторона загиблого від будь-якої допомоги відмовляється і вимагає судити Єфремова за законом.

За деякий час адвокат Єфремова заявив, що артист передумав і тепер не вважає себе винним у смертельній ДТП.

Захист актора зауважив, що має сенсаційні докази невинності свого підзахисного і вже зовсім скоро обіцяв їх оприлюднити.

Залиште свій коментар

Вибір редакції