Міка Ньютон вперше розповіла, як її рак підкосив чоловіка артистки: "Він сидів і плакав"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Міка Ньютон вперше розповіла, як її рак підкосив чоловіка артистки: "Він сидів і плакав"

instagram.com/mikanewton

Артистка зізналася, що коханий її дуже підтримував.

Українська співачка та акторка Міка Ньютон, яка у вересні минулого року вперше зізналася, що у неї був рак яєчника, розповіла, як її хворобу пережив чоловік.

2018-го Міка вийшла заміж за власника американського модельного агентства Кріса Сааведра, а через деякий час у Міки почалися перші проблеми зі здоров'ям – вона відчувала постійно здутий живіт. Як розповіла Ньютон у програмі "ЖВЛ", тривалий час вона ігнорувала своє погане самопочуття. Міка думала, що питання в її неправильному харчуванні. Тому сама приписала собі дієту і вирішила зайнятися ще й гарячою йогою.

Міка Ньютон / instagram.com/mikanewton

До лікаря вона пішла лише в Україні, коли приїхала на день народження до свого тата. Аналізи були в нормі, а от УЗД показало, що в співачки величезна кіста.

Як Міка Ньютон поборола рак та чи зможе мати дітей — Ексклюзив "ЖВЛ"

Як Міка Ньютон поборола рак та чи зможе мати дітей — Ексклюзив "ЖВЛ"

Вона була десь 10-11 см. Я спеціально про це говорю, бо якщо у вас є якісь симптоми, і ти розумієш, що щось не так, як завжди, треба реально йти на повне обстеження

зазначила артистка

Щоби зменшити кісту, Міка пила пігулки. Та легше не ставало. Навпаки – з кожним днем її стан погіршувався.

Міка Ньютон / instagram.com/mikanewton

Найголовніший дзвінок був для мого чоловіка. Він каже: "Слухай, ти може не помічаєш, але ти о четвертій вже йдеш у спальню. Ти якось здаєш позиції. Якось вже не тарабаниш. Може реально зробити ту  операцію?". Ти встаєш, ідеш митися і вже змучився

поділилася Міка

Енергія полишала Міку. І вона знову вирішила летіти до Києва – вже на операцію. Без чоловіка. Бо була переконана – все мине без ускладнень. Але потім лікар приголомшив, що в 33-річної співачки - онкологія.

Діяли швидко – в Америці знайшли онколога. Призначили другу операцію, яка замість двох годин тривала аж чотири з половиною.

Подальше лікування Міка сприймала не як боротьбу за виживання, а як трансформацію поганих клітин у хороші. Вона не плакала. Не впадала в депресію. Залишалася на позитиві, жартувала і щиро вірила в те, що одного дня прокинеться здоровою.

Міка Ньютон з чоловіком / instagram.com/mikanewton

Увесь цей час поруч із нею був коханий Кріс. Він підтримував дружину як тільки міг. Хоча нерви в чоловіка деколи здавали.

Я ніколи не забуду – третя година ночі, він сидить і плаче … Мене дуже пробиває це. Так мужньо він це сприйняв

зізналася артистка

Та постійні стрес і напруженість зробили свою справу. Одного ранку Кріс не впізнав себе в дзеркалі.

Встає і каже: "Слухай, мені здається, чи в мене обличчя перекосило?". А в нього обличчя пішло в одну сторону ось так. Ми одразу пішли до швидкої. Хоч би не інсульт. Але це був не він. Кріс пішов до китайців, знаєш, вони це голками все лікують. І от він походив разів п'ять. І він йому повернув все лице назад. І в цей час мені дзвонить онколог – є хороша новина. Все прийшло негативне. І ти з третьої стадії переходиш на першу

розповіла співачка
Міка Ньютон з чоловіком / instagram.com/mikanewton

Їй не знадобилася довготривала хіміотерапія. Їй не вирізали другий яєчник. Цю історію Міка називає дивом.

Тепер до свого здоров’я Міка Ньютон не ставиться так легковажно. Вона постійно дослухається до свого тіла. І дуже сподівається, що після всього пережитого все-таки здійсниться її найзаповітніша мрія – стати мамою.

Нагадаємо, місяць тому Міка Ньютон розповіла, як рак зруйнував її впевненість. Артистка не одразу дізналася, що у неї онкохвороба.

Наступна публікація