Микита Джигурда розповів, хто і за що вбив його куму

Шоумен впевнений, що вбивство скоїв екс-водій жінки.

Скандальний російський шоумен Микита Джигурда, хрещену сина якого Людмилу Браташ жорстоко вбили, розповів, хто це міг зробити.

За словами Джигурди, вбивство скоїв екс-водій жінки Дмитро Куронов, а його спільницею була сестра покійної.

"Її вбив власний водій Дмитро Куронов. Насильницька смерть - у неї проломлений череп. Ми знали, що він збирався з нею фіктивно одружитися. Він катував її, колов їй наркотики, але в це ніхто не вірив. До того ж з дому зникли її заповіт на хрещеників, гроші - близько дев'яти мільйонів доларів, діаманти. До її смерті причетна і її сестра - у неї ані дітей, ані родичів більше немає. Людмила перед слідчим називала її злодійкою", - розповів Джигурда, пише Super.

Шоумен також поділився, що протягом довгого часу Куронов колов його кумі наркотики і давав горілку та вино.

"Я в міліції говорив, що він вбиває її, а доказів не було. Вона розповідала мені все це в абсолютно змученому стані, а коли до неї приходили гості, вона розповідала, який він хороший, - мабуть, боялася", - поділився Джигурда.

Хрещена сина Джигурди Браташ
Хрещена сина Джигурди Браташ

Він додав, що водій і сестра покійної хотіли забрати тіло Браташ, вивезти його до Білорусі і там кремувати, щоб міліція не знайшла доказів.

Нагадаємо, що хрещену сина Микити Джигурди Людмилу Браташ днями знайшли мертвою у власному будинку в Москві. Жінку жорстоко вбили. За життя Браташ була власницею компанії Al Aire, що займається елітними авіаперевезеннями.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: