Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Микола Тищенко став жертвою шахраїв під час відпочинку у Таїланді

Ресторатор з сім'єю три місяці відпочивав в екзотичній країні.

Український ресторатор Микола Тищенко, який переїхав до нової квартири, з родиною повернувся з тривалої відпустки у Таїланді, йдеться у "Світському житті".

Відпочивають вони там вже не вперше, думали навіть змінити місце для відпустки. Але вважають Таїланд найкращим місцем для сімейного відпочинку.

"Шукаємо завжди варіанти, а оскільки у нас невеличкий бюджет, то дуже складно щось знайти інакше. Всі друзі глузують з нас, тому що ми вже все там побачили. Але насправді такого ідеального місця майже не знайти, щоб хороші страви, щоб всі умови для дитини, щоб гарний клімат. Тому що, наприклад, на Балі - дощі, там взагалі немає такої цивілізації. А тут захотів піти до кінотеатру - пішов, захотів до магазину – пішов", - пояснила дружина Тищенка Алла Барановська.

ВідеоРевізора розвели: Тищенко став жертвою шахраїв

На музичній премії YUNA артистам вручали нагороди хореограф Влад Яма, дизайнер Андре Тан та ресторатор Микола Тищенко. З такої нагоди Катерина Осадча привітала родину Тищенків з поверненням з тривалої відпустки з Таїланду. 3 місяці подружжя відпочивало в екзотичній країні. Ведуча поцікавилася, чи не задовга відпустка була для родини Тищенків і чи не набрид їм Таїланд за стільки разів відпочинку там. Найбільш шокуючим стало те, що під час відпустки Микола Тищенко став жертвою шахраїв. Як розвели Миколу Тищенка та Аллу Барановську – дивіться в сюжеті.

Ревізора розвели: Тищенко став жертвою шахраїв

За час перебування там подружжя вивчило кілька слів тайською, наприклад, місцеве привітання. А мама Алли, не знаючи ні англійської, ні тайської знаходила спільну мову з усіма, хто допомагав по дому, з кухарями.

Не обійшлася відпустка Тищенка з родиною і без прикрого випадку - вони стали жертвами шахраїв.

"Ми замовили там одну дуже красиву віллу, але коли ми туди приїхали, із п’яти спалень там було лише дві придатні для життя, інші були, як ми говорили, для обслуги", - розповів Микола.

"Все старе, нічого не працює. Ванна кімната не в будинку, а на вулиці, і вона стара, і взагалі немає води. Це був жах. Моя мама так дивиться на все це і каже: "Можливо, наступного разу все ж няню?" – додала Алла.

Нагадаємо, молода дружина Миколи Тищенка прокоментувала різницю у віці з ним і сказала, що поряд з чоловіком почувається бабцею.

Залиште свій коментар

Вибір редакції