Міла Йовович без макіяжу показала, як годує крихітну донечку

Міла Йовович без макіяжу показала, як годує крихітну донечку

Міла Йовович без макіяжу показала, як годує крихітну донечку

Фото: instagram.com/millajovovich

Артистка не стала приховувати і творчий безлад в себе вдома.

Всесвітньовідома акторка українського походження Міла Йовович, яка показала, як відсвяткувала 13-річчя дочки, зворушила фото з маленькою донечкою.

Окрім того артистка приголомшила фанатів виглядом без макіяжу. На сторінці в Instagram Йовович запостила знімок, на якому годує 9-місячну Ошин. "Моя мавпочка і я" – підписала фото молода матуся.

На світлині зголодніла дівчинка сама тримає пляшку та жадібно ковтає молоко, а героїня "П'ятого елементу" - просто стомлена матуся абсолютно без макіяжу. Однак, при цьому вона як завжди прекрасна. Фанати зовсім не розкритикували обличчя Міли, а навпаки захопились її сміливістю показувати життя, як воно є.

  • Красива мама та красива мавпочка
  • Можна виїхати з СНГ, але хата все одно буде, як в СНГ. Прекрасне фото
Фото: instagram.com/millajovovich

На світлинах - творчий безлад. У дворі та в будинку розкидані іграшки. Все, як має бути, коли в родині троє дітей. І багатодітна мама зовсім цього не соромиться. Фоловери Міли оцінили, що зірка відкрила для них своє реальне життя та показала, що домівки селебрітіс – це не обов'язково казкові замки.

Нагадаємо, що у 44-річної річної Міли Йовович троє дітей - 13-річна Евер, 5-річна Дешіел та 9-місячна Ошин.

Нагадаємо, не так давно кумедні Мілла Йовович з доньками влаштували бої з водними пістолетами. Акторка показала, як розважається з дітьми під час карантину.

Повʼязані теми:

Наступна публікація