Міністр інформполітики Стець назвав діяльність Лободи "зрадницькою"

Дата публікації
Перегляди
4497
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Міністр інформполітики Стець назвав діяльність Лободи "зрадницькою"

Фото: Прес-служба Loboda

Участь артистки у програмі російського пропагандистського каналу спричинила дискусію.

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець прокоментував нашумілу ситуацію зі Світланою Лободою: скандалу із журналістами та участь у програмі на російському каналі.

У короткому відеозверненні, котре оприлюднив на своїй сторінці у соцмережі журналіст "Українських сенсацій" та продюсер департаменту журналістських розслідувань 1+1 медіа Олександр Дубінський, міністр висловлює свою позицію, як громадянина.

"Я вважаю, що Лобода та її охоронці порушили закон. Зараз я говорю про охоронців. А  сама Лобода, як мені видається, є людиною, яка не мала б носити паспорт з гербом України. Її дії та діяльність мені, як громадянину видається зрадницькою", - заявив Стець.

До слова, представники шоу-бізнесу, зокрема Олена Мозгова також не лишилися осторонь участі Світлани у програмі "Пусть говорят", де вона із продюсером Нателлою Крапівіною поскаржилися на українців.

Олена оприлюднила уривок з вірша Тараса Шевченка "І мертвим, і живим" в якості свого коментаря.

Зазначимо, Нателла Крапівіна висловилася стосовно ефіру з Лободою на російському пропагандистському каналі.

Нагадаємо, у неділю, п'ятого березня, під час знімань будинку Світлани Лободи, на групу телеканалу 1+1 зі зброєю напали охоронці співачки. Автомобіль знімальної групи "Українських сенсацій" був заблокований двома машинами охорони співачки, у одній з яких був чоловік зі зброєю.

Ситуація загострилася погрозами від Нателли Крапівіної на адресу журналістки 1+1 із згадуванням персони керівника Чечні та її друга Рамзана Кадирова. 

Охорона з Л/ДНР: нові подробиці скандалу журналістів 1+1 з охороною співачки Лободи

Охорона з Л/ДНР: нові подробиці скандалу журналістів 1+1 з охороною співачки Лободи

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4497
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація