Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мірзоян ефектно стрибнув у воду з борту корабля у новому кліпі

Арсен представив відео, під час знімань якого його заарештували.

Український співак Арсен Мірзоян запрем’єрив кліп на композицію "Не Магеллан". Знімання відео проходили у Бангладеш та в Одесі.

"Саме в Бангладеш закінчують життя промислові і навіть військові судна. Звісно, є вкрадені. А взагалі, на берегах Читтагонгу залишаються кораблі, які дешевше розпилити, ніж повернути на батьківщину.  Це - маленька історія одного з українських балкерів, який здавали у 1996-му році", - розповідає Арсен Мірзоян.

До слова, саме у Бангладеш з артистом сталася цікава історія. Прикордонні служби затримали Мірзояна та його команду в аеропорту, аби дізнатися мету їхнього перебування.

Друга частина кліпу знімалась в Одесі на судні "Принцеса Ніколь". Ефектним завершенням відео став стрибок Мірзояна та музикантів у воду з висоты 12 із половиною метрів.

Зазначимо, пісня "Не Магеллан" написана на вірші Маріанни Вдовиковської.

Арсен Мірзоян
Арсен Мірзоян представив ефектний кліп

"У віршах поетеси Маріанни Вдовиковської я знайшов твір "Материк з островів", в якому люди порівнюються з островами. Одразу пригадався Кузьма, і його "Люди, як кораблі".  Я поєднав ці дві філософії. Є люди-острови, вони або об'єднуються у материки, або насолоджуються своєю самотністю. Лише ненадовго їхні береги приймають якийсь корабель. На березі кораблі знаходять порятунок або гинуть. Але в будь-якому випадку усі цінують свою самотність", - коментує співак роботу.

Зауважимо, почути новий альбом, до якого увійде композиція "Не Магеллан", можна буде вже у листопаді під час всеукраїнського туру Арсена Мірзояна.

Нагадаємо, нещодавно артист показав підрослу донечку Ніну та романтично зізнався у коханні своїй дружині Тоні Матвієнко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції